DJ un producents Makree laiž klajā singlu ar britu vokālistu Deividu Harksu

Raksta attēls - DJ un producents Makree laiž klajā singlu ar britu vokālistu Deividu Harksu Publicitātes foto

21.09.2019

Plašākai publikai kļūs pieejams DJ un producenta Makree jaunais singls “Behind the Blinds”, kas tapis ciešā sadarbībā ar britu vokālistu un dziesmu tekstu autoru Deividu Harksu (David Harks).

“Behind the Blinds” ir pirmais singls, ko abi mākslinieki laiž klajā. Kopš iepazīšanās 2018. gadā, kad Deivids bija devies ceļojumā uz Latviju, viņi ir atraduši kopīgu valodu caur līdzīgu muzikālo gaumi. Šajā laikā Makree un Deivids ir strādājuši pie jaunas mūzikas izveides, iedvesmojoties no house mūzikas leģendas Hot Chip apzinātās naratīva veidošanas, grupas Superorganism analogajiem sintpopa elementiem, un brieduma, kas parādās  Gorgon City mūzikā.


Šo dziesmu mēs sarakstījām, kad atgriezos no Budapeštas, veicot pieturu Berlīnē. Dziesma man ir starta punkts jaunam karjeras posmam, esmu atradis savu skanējumu un muzikālo virzienu. Deivids šovasar man pievienojās uz skatuves gan Positivus, gan Summer Sound festivālā, kur pirmo reizi atskaņojām “Behind the Blinds” plašākai publikai. Mums ir izveidojusies ne tikai muzikāla sadarbība, bet Deivida zināšanas mums palīdz vairākos mūzikas industrijas jautājumos.

Makree stāsta par abu mākslinieku sadarbību.

Deivids Harks darbojas gan kā solo mākslinieks, gan dziesmu tekstus autors grupai Safetalk, kā arī uzstājas kopā ar Amorphous Androgynous.

Dziesmu “Behind the Blinds” izdod Sunset is Calling, kas pēc veiksmīgas pasākumu sērijas turpina darbību kā neatkarīga ierakstu kompānija, sadarbībā ar Likeisaid Agency. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!