DJ un producenta Makree przentē “Nekurienes vidū” tapušo videoklipu.

Raksta attēls - DJ un producenta Makree  przentē “Nekurienes vidū” tapušo videoklipu. Foto: Mikus Kļaviņš

10.10.2019

9. oktobrī tika prezentēts videoklips DJ un producenta Makree un britu vokālista Deivida Harksa (David Harks) singlam “Behind the Blinds”, kas tika filmēts dizainera un mākslinieka Artūra Riņķa kinētiskās mākslas dārzā “Nekurienes vidū”.

“Behind the Blinds” ir pirmais singls no Makree topošā debijas albuma un pirmā dziesma, ko producents radījis kopā ar Deividu. “Šī dziesma man ir starta punkts jaunam karjeras posmam, esmu atradis savu skanējumu un muzikālo virzienu.” Makree saka par dziesmu.


“Videoklips parāda to, kā mēs mēdzam pavadīt dzīvi to vērojot nevis aktīvi piedaloties. Ka grožus ņemam savās rokās pēdējā brīdī. Dzīve nav jāvēro stāvot aiz aizslietņa, kur ir droši, nav jāgaida citu validācija tavai eksistencei, bet pašam ir aktīvi tā jāveido un jābauda.” Par video saka klipa producents un viens no idejas autoriem, Likeisaid Agency īpašnieks Edgars Augstkalns.

Videoklipa galvenais varionis ir 2015. gada “Purvīša Balvas” nominants un kinētiskās mākslas dārza “Nekurienes vidū” izveidotājs un īpašnieks, Artūrs Riņķis. Operātors un otrs video idejas autors ir Ivars Burtnieks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!