DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine izdod singlu

Raksta attēls - DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine izdod singlu Foto: Lauris Vīksne

12.02.2018 / Parmuziku.lv

Jau otro reizi Māra Upmane-Holšteine apvienojas kopprojektā ar DJ Rudd un nāk klajā ar jaunu dziesmu "Ja vienu dienu", kuras pirmsākumi meklējami pirms vairākiem gadiem.

Ja vienu dienu stāstam ir interesanta vēsture. Pēc iedvesmojošas vokālās meistarklases Māra mēģināja sarakstīt melodiju sev neraksturīgā žanrā. To rakstot, šķiet, viņa domāja par džezu. Māra man parādīja šo skici, taču vēlāk šīs dziesmas veiksmīgākais aranžējums pazuda līdz ar sabojājušos cieto disku. Dažādu apstākļu dēļ mēs nekad to nerealizējām, taču ideja par šo dziesmu man vienmēr "dzīvoja pakausī". Pēc mūsu pirmā kopdarba, singla Atver logu, radās sajūta, ka nu ir pienācis laiks dziesmu Ja vienu dienu restaurēt un nodot klausītājiem,” tā par dziesmas tapšanu DJ Rudd.

Māra uzsver, ka „strādāt kopā ar DJ Rudd ir viegli, jo mūs vieno ilgu gadu draudzība un līdzīga mūzikālā izjūta. Ar šādiem kopprojektiem DJ Rudd iedvesmo mani iziet ārpus ierastajām krāsām un pavērst muzikālo apvārsni plašāk. Rezultāts vienmēr ir pārsteidzošs man pašai un ir interesanti vērot, kurp process aizved”.

Māra ar DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, taču pērnā gada jūnijā pirmo reizi apvienojās duetā, izdodot singlu Atver logu, kas sevi veiksmīgi pierādījis radio stacijās un nominēts Zelta Mikrofons kategorijā „Radio hits”. 

Dziesma digitāli drīzumā būs pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes, Deezer u. c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!