Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd izdod singlu Atver logu

Raksta attēls - Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd izdod singlu Atver logu Publicitātes foto

15.06.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 15. jūnijā, Māra Upmane-Holšteine kopā ar DJ Rudd nāk klajā ar jaunu dziesmu Atver logu, kas radīta, iedvesmojoties no Gundegas Bičevskas grāmatas Dimanti tavā pagalmā.

Dimanti tavā pagalmā ir pirmā ilustrētā dzīvesstila grāmata, kas tapusi un izdota Latvijā. Grāmatas autore Gundega Bičevska lasītāju mudina rast iedvesmu ikdienā, par spīti dzīves skrējienam un steigai jeb, kā autore tēlaini izsakās, «atrast savus dimantus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir tava pasaule».

 

Māra Upmane-Holšteine: «Man šķiet, Gundega ar grāmatu ir trāpījusi īstajā laikā un vietā, un man ļoti simpatizē atziņa, ka dimanti jeb viss šķietami tālais, uz ko tiekties, ir tepat – tavā pagalmā vai pat tevī pašā. Es ceru, ka arī mūsu dziesma iedvesmos, un vēlos, lai, tai skanot, mēs sevī varam pārcilāt savus sapņus un gūt spēku uz tiem tiekties!»

 

 

Lai arī Māra un DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, tomēr šī ir pirmā sadarbība solo formā. Dziesma tapusi trīs cilvēku komandā – kā līdzautors piedalījies arī Arnis Račinskis (grupas Laika suns, Mofo), kurš ierakstā dzirdams arī ar piebalsīm un ģitāras partijām.

 

Dziesma pieejama arī digitāli lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes, Deezer u.c.

 

No šodienas, 15. jūnija, grāmata Dimanti tavā pagalmā par īpašu cenu pieejama iepriekšpārdošanā mājaslapā www.tavidimanti.lv, kā arī tiek aicināts to saņemt grāmatas atklāšanas svētkos 28. jūnijā plkst. 16.00 t/k Spice otrajā stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas, kur būs iespēja satikt grāmatas autori, dziesmas veidotājus un citas iedvesmojošas personības!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!