DIGITop100 līderi - "Prāta Vētra" un reperis Post Malone

Raksta attēls - DIGITop100 līderi - "Prāta Vētra" un reperis Post Malone Fotokolāža: Anton Corbijn un Wikimedia.org

16.01.2018 / Parmuziku.lv

Ik nedēļu, ņemot vērā oficiālos datus, "DIGITop100" apkopo Latvijas mūzikas klausītāju gaumi un populārāko mūziku digitālajā vidē. Otrā janvāra nedēļa ieviesusi izmaiņas DIGITop100 dziesmu un albumu topos.

Nacionālo singlu topa līderi - "Prāta Vētra"

Nacionālo hitu topā līdera pozīcijas joprojām ieņem grupa „Prāta Vētra” ar singlu „Tevis dēļ”, savukārt piektajā vietā - skaņdarbs "Debesis iekrita tevī". Topā ierindojas arī „Instrumenti” ar dziesmu „Visa par daudz”, Gata Irbes sociālā projekta "Mesa" hits "Vērtības" un "Divas pasaules" un Intara Busuļa "Mantra". Savukārt desmitnieku noslēdz "Bermudu divstūris" ar superhitu "Zaudējām brāli".

Ievērības cienīgs jaunums ir trīsdesmit sestajā vietā atrodamā dziesma "Jaunais" "New Wavy" izpildījumā. 

Vispārējā singlu topā zelta trijnieks - bez izmaiņām

Vispārējā singlu topā no sestās uz trešo vietu pacēlusies kolumbiešu dziedātāja Kamilla Kabello ar hitu "Havana". Otrajā vietā arī šonedēļ nostabilizējušies G-Eazy un Halsey iedziedātāis duets "Him&I", savukārt pirmā vieta pārsteigumus nesagādā - arī šonedēļ to ieņem Post Malone un dziesma "Rockstar". Jau labu laiku repera hits ir viena no iemīļotākajām dziesmām Latvijā. Tikmēr mūziķa otra dziesma  "I Fall Apart" nedēļas laikā no septītās vietas nokritusi uz desmito. 

Mūzikas producenta, dīdžeja Marshmello dziesma "Silence", kurā piedalās reperis Khalid, turpina savu uzvaras gājienu un ar katru nedēļu arvien vairāk un vairāk tuvojas pirmajam pieciniekam, šonedēļ ierindojoties septītajā vietā. 

Pirmajā desmitniekā iekļuvis arī reperu MiyaGi un Эндшпиль duets "I Got Love", kurš no vienpadsmitās vietas pacēlies uz astoto pozīciju. No ceturtās uz sesto vietu atkapusies Selēnas Gomezas (Selena Gomez) un Marshmello izpildīta "Wolves", bet piektajā vietā - Krievijas reperu Элджей un Feduk ar hitu "Розовое вино".

Nevar nepieminēt, ka vispārīgajā singlu topā arī būtiski jaunumi - Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) un SZA ar dziesmu "All The Stars", Džastina Timberleiks (Justin Timberlake) ar jaunāko singlu "Filthy", kā arī Bruno Marss (Bruno Mars) un Cardi B veikums - dziesmas "Finesse" remikss. 

Par DIGITop100

Latvijas mūzikas industrijas attīstībai nozīmīgais notikums “DigiTOP100” jeb Latvijas mūzikas digitālā TOP 100 pirmo reizi Latvijā pēc oficiāliem datiem atspoguļos Latvijas mūzikas klausītāja gaumi un Latvijā populārāko mūziku digitālajā vidē, apkopojot iknedēļas datus no pasaules lielākajām legālajām mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformām kā Spotify, Deezer, Itunes u.c.

*Titulattēlā izmantots Anton Corbijn foto un Wikimedia.org foto ar CC licenci

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!