Daudzsološie debitanti Loreta Reide un SourJ atrod kopīgu valodu

Raksta attēls - Daudzsološie debitanti Loreta Reide un SourJ atrod kopīgu valodu Publicitātes foto

01.12.2020

Romantiski dumpinieciskajā dziesmā “Stāvi manā priekšā tu” Loreta Reide sadarbojas ar reperi SourJ, kopā radot vizuāli krāsainu un dauzonīgu videoklipu.

Lai arī maijā izdotais minialbums “Ieroči” ir Loretas Reides debija popmūzikā,  jauno dziedātāju un dziesmu autori interesē arī alternatīvāks skanējums,  ko viņa realizē dziesmā “Stāvi manā priekšā tu”. Tās idejai Loreta iedvesmojusies panku grupas “PND” koncertā, tāpat viņu uzrunāja arī repera SourJ patiesums, valodas izjūta un ritmiskums, un abi mākslinieki nolēma sadarboties. Dziesmā ir atsauces arī uz newmetal stilistiku, bet tematiski to caurvij popmūzikai raksturīgā romantiskā stīga – dziesma būs vajadzīgais “plāksteris” svaigi salauztai sirdij un motivēs saglabāt ticību sev.

“Stāvi manā priekšā tu” tapšana ir komandas darbs,  kurā savu artavu devuši mūziķi un producenti - Agnese Rakovska, Mārtiņš Gailītis un Kristaps Ērglis.

Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar Zvaigznajs.lv un Loreta atzīst, ka bijis līdz šim trakākais piedzīvojums:  “Uz manas sejas rāpoja zarkukaiņi, es sašķaidīju torti, mēs dedzinājām papīru un darījām citas dauzonības.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!