Dāmu ansamblis Neaizmirstulītes ieraksta populāro zaļumbaļļu dziesmu "Silavas valsis" jaunā skanējumā

Raksta attēls - Dāmu ansamblis Neaizmirstulītes ieraksta populāro zaļumbaļļu dziesmu "Silavas valsis" jaunā skanējumā Publicitātes foto

12.08.2018 / Parmuziku.lv

Par godu Vislatvijas zaļumballei šarmantais dāmu ansamblis Neaizmirstulītes nodod klausītāju vērtējumam populāro zaļumbaļļu dziesmu “Silavas valsis” jaunā skanējumā.

“Silavas valsis” ir melodija, kuru zina vai ikkatrs latvietis, kurš reiz bijis ballē, kāzās vai skolas izlaidumā. Par to pateicamies dziesmas autoriem Indulim Kalniņam un Ventai Vīgantei.

Dziesma iemirdzas jaunās krāsās Neaizmirstulīšu izpildījumā. Četras meiteņu balsis, nepiespiests pavadījums, jūras viļņi un nebeidzamas ilgas. Saules rietā pastaigā pa Saulkrastu jūrmalu Neaizmirstulītes izdzied savu Silavas valša stāstu.

Dziesmas ierakstā piedalījās Neaizmirstulītes – Margarita Dudčaka, Laura Rubīna, Sarma Liede un Laura Leontjeva, kopā ar Gints Žilinskis (klavieres), Aivars Meijers (bass), Ernests Mediņš (sitamie instrumenti).

Dziesmas “Silavas valsis” aranžijas autors  Edgars Beļickis, skaņa -  Krišs Veismanis, video -  Valdis Krūmiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!