Ansamblis "Neaizmirstulītes" izdod dziesmu vasarīgās noskaņās

Raksta attēls - Ansamblis "Neaizmirstulītes" izdod dziesmu vasarīgās noskaņās Publicitātes foto

07.08.2017 / Parmuziku.lv

Baudot saulainākā gadalaika pilnbriedu un vieglprātīgo sajūtu gaisā, "Neaizmirstulītes" ieskaņoja savu šīs vasaras melodiju.

“Neaizmirsti mani“ ir oriģināldziesma, kuras mūzikas autore ir Laura Leontjeva, vārdus sarakstījis Eduards Plankājs, dziesmas aranžiju un ieskaņojumu veidojis Kaspars Ansons, video Valdis Krūmiņš.

 

“Neaizmirsti mani” ir naivi romantisks jaunu meiteņu stāsts par satikšanos, par juteklisku mirkli un to sajūtu, kas virmo, kad satiekas viņš un viņa. Bet šad tad gadās, ka viņš ir viens un viņas ir vairākas… bet stāstā nav drāmas, ir tikai patīkamas atblāzmas 60. gadu stilā.

 

Vokāli instrumentālais ansamblis "Neaizmirstulītes", kurš atskaņo latviešu un ārzemju komponistu 60,.70. gadu melodijas, šoreiz gribēja radīt dziesmu un iejusties šajā laikā ar nelielu mūsdienu piesitienu. Dziesmas video versijā mēs pašas dauzonīgi izdzīvojam to atmosfēru un priekšstatu, kāds ir radies no mammu stāstiem par romantiskajiem randiņiem un piedzīvojumiem viņu jaunības laikā.

 

Vairāk info šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!