"Coolmans Report" aicina uz koncertiem

Raksta attēls - "Coolmans Report" aicina uz koncertiem Coolmans Report. Foto: Valters Pelns

12.06.2018 / Parmuziku.lv

9. jūnijā Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” vasaras koncertsezonu atklāja blues-fusion grupa “Coolmans Report”.

Grupas sastāvā ir ir četri prestižajā ASV Bērklijas Mūzikas koledžā studējoši latviešu jaunieši. Rihards Kolmanis (balss, ģitāra), Elvis Artūrs Lintiņš (taustiņinstrumenti), Sintija Grigorjeva (basģitāra, vokāls) un Pēteris Žīle (sitaminstrumenti).

Apvienība “Coolmans Report” savā skanējumā veiksmīgi apvieno blūzu ar jaunām, mūsdienīgām skaņām un ietekmēm no citiem žanriem. Neskatoties uz to, ka grupas dalībniekiem ir tikai nedaudz pāri 20, apvienība jau koncertējusi Anglijā, Šveicē, visās Baltijas valstīs, kā arī Eiropas lielākajos festivālos - “Skoda Jazz Festival” (Beļģija), “Sierra Blues Festival” (Čehija), “Positivus” (Latvija) un citos.

Vasaras koncertsezonas turpinājumā:

30. jūnijs DŽEZROKA TRIO DOCK IN ABSOLUTE. Pasaule Lielajā dzintarā / Luksemburga;
17.-20. jūlijs Klasiskās mūzikas festivāls ŠALC;
29. jūlijs Blūza & Fanka karalis Bonijs Fīldss. Pasaule Lielajā dzintarā / ASV;
18.-25. augusts Festivāls LIEPĀJAS VASARA.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!