Chris Noah jauna dziesma un video

Raksta attēls - Chris Noah jauna dziesma un video Ekrānšāviņš no video

19.07.2018 / Parmuziku.lv

13. jūlijā Latvijas radiostacijās un lielākajās mūzikas digitālās straumēšanas vietnēs nonāca mūziķa Chris Noah jaunākā dziesma “River”, kas ierakstīta sadarbībā ar Lielbritānijas producentu Kristoferu Harris (Kristofer Harris).

“Dziesma “River” ir par neizbēgamām pārmaiņām, ar ko agri vai vēlu iznāk sastapties ikvienam. Lai arī kā mēs nereti vēlētos mainīt citu cilvēku domas vai darbības, tas nav iespējams, un atliek tikai vērot notikumu attīstību, zinot, ka ietekmēt tos nav iespējams,” stāsta Chris Noah.

Singls “River” ierakstīts kopā ar Lielbritānijas producentu Kristoferu Harris (Kristofer Harris), kurš ir sadarbojies ar vairākām, pasaulē zināmām, muzikālajām apvienībām - “Bear’s Den”, “Belle & Sebastian”, “Ghost Poet” un citām. Ierakstu sesijas laikā kopumā tika ierakstīti trīs singli, kuru skanējumā būs iespējams dzirdēt mūsdienu popmūzikas, Indie un 80. gadu mūzikai raksturīgas iezīmes.  Līdz septembra beigām ir plānots izdot visus trīs singlus, kuri būs pieejami lielākajās straumēšanas vietnēs, kopā ar singla “River” akustisko versiju.

Kristofers Harris par “River”: “Manuprāt, dziesmā River ļoti veiksmīgi izdevās radīt labvēlīgu vidi mākslinieka balss tonim, kā rezultātā balss skan ļoti spēcīgi un caur dziesmu iespējams izjust patiesas emocijas, kas ļauj labāk uztvert dziesmā pausto. Atgriežoties mājās, palūdzu dziesmu noklausīties pāris draugiem, kuri darbojas Lielbritānijas mūzikas industrijā – tie bija pārsteigti par dziesmas kvalitāti un to, ka Angļu valoda nav dziedātāja dzimtā valoda. “

Singlu kopuma līdzautors un līdz-producents ir Chris Noah draugs un mūzikas domubiedrs Mārcis Jukumsons-Jukumnieks, kurš būs kopā ar mākslinieku arī šīs vasaras koncertos. Ierakstā vēl piedalījušies -  ģitārists Jānis Kalniņš un bundzinieks Jēkabs Zemzaris.

Tuvākas Chris Noah uzstāšanās - 3. augustā festivālā “Summer Sound” un 5. augustā “Bauska TASTE”.

Vairāk par dziedātāju viņa Facebook profilā un Spotify

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!