Chris Noah izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Chris Noah izdod jaunu dziesmu Foto: Arta Upmale

06.03.2019 / Parmuziku.lv

Mūziķis Chris Noah klausītājiem nodod dziesmu “Inside Out”, kas ir pēdējā no trīs dziesmu kopuma, kas tapusi sadarbībā ar britu producentu Kristoferu Harisu (Kristofer Harris).

Britu producents Latvijā viesojās pagājušā gada maijā un kopā ar mūziķi un tā domubiedriem ierakstīja trīs dziesmas. Kā pirmā tika publiskota dziesma “River”, kas vietnē YouTube klausīta jau vairāk kā 370 tūkstoš reižu, bet kā otrā - singls “Fall Through”, kurai publiskots arī pirmais mūziķa Chris Noah dziesmas videoklips. Dziesma “Fall Through” ieguvusi īpašu atsaucību no ārvalstu mūzikas blogeriem un ieķļuvusi ne tikai Latvijas radio topos, bet izskanējusi un atzinību ieguvusi arī Baltijas radio stacijās.

Dziesma “Inside Out” atšķiras no iepriekšējām, jo tapusi vairākus gadus - dziesmas pants māksliniekam bijis sarakstīts jau pirms diviem gadiem, bet pārējais sarakstīts, gatavojoties ierakstu sesijai ar producentu Kristoferu Haris (Kristofer Harris) pagājušā gada maijā. “Nereti tā notiek - izdodas sarakstīt šķietami veiksmīgu melodiju kādai konkrētai dziesmas daļai, taču pārējie elementi, lai dziesma būtu pabeigta, tik dabiski “neatnāk”. Šajā gadījumā, nācās sagaidīt īsto brīdi, kurā radās arī iedvesma to pabeigt pilnībā”, mūziķis Chris Noah atklāj par dziesmas tapšanas procesu.

Par dziesmas saturu Chris Noah stāsta: “Dziesma ir par attiecībām ar cilvēku, kas nemitīgi maina savu teikto, savas domas, bieži vien pat noliedzot iepriekš sacīto. Ik katrs no mums kādreiz satiek šādu cilvēku, ar kuru ir ārkārtīgi grūti veidot plānus vai vienoties par ko konkrētu, jo nekad nebūs iespējams paredzēt, kas sekos rīt.”

 Singlu kopuma līdzautors un līdzproducents ir Chris Noah draugs un mūzikas domubiedrs Mārcis Jukumsons-Jukumnieks. Ierakstā vēl piedalījies ģitārists Jānis Kalniņš un bundzinieks Jēkabs Zemzaris.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!