“Carnival Youth” šonedēļ piestās Rīgā, Hanzas Peronā.

Raksta attēls - “Carnival Youth” šonedēļ piestās Rīgā, Hanzas Peronā. Foto: Filips Smits

19.11.2019

Grupa “Carnival Youth” pagājušājā nedēļas nogalē ar koncertu Valmierā uzsāka albuma “Good Luck” Latvijas koncerttūri, bet jau šonedēļ, 23. novembrī notiks koncerts Rīgā, Hanzas Peronā.

 Roberts Vanags stāsta: “Neskatoties uz šķēršļiem, kurus neiespējami paredzēt un kuru dēļ nācās dažus koncertus pārcelt, tūre ir sākusies! Paldies visiem, kas apciemoja mūs Valmieras koncertā, tas bija jaudīgs vakars!”

Grupas dalībnieka ģimenes apstākļu dēļ ir pārcelti koncerti Aizkrauklē (jaunais koncerta datums 21.11.) un Līvānos (jaunais datums 13.12.), tāpat ir jāpārceļ 20.novembrī paredzētais koncerts Madonā uz 28.novembri. Iegādātās biļetes derīgas apmeklējumam pārliktajos datumos, vai arī tās ir iespējams atgriezt biļešu tirdzniecības vietās.

Emīls Kaupers paskaidro: “Pirms gada mēs bijām Brazīlijā, pasaulē, kas strādā pēc citiem likumiem, un ierakstījām tur albumu "Good Luck".  Es ceru, ka mums izdevās tajā noķert kaut nedaudz brīvības un viegluma, kas tur virmo visapkārt, bet mūsu pelēkajos Latvijas rudeņos reizēm mēdz pietrūkt. Atpūtīsimies no darbiem un pienākumiem un kopā nosvinēsim dzīvi 23.novembra vakarā Hanzas Peronā! Mēs kopā ar lielisku radošu cilvēku komandu strādājam pie tā, lai radītu, ko maģisku un skaistu. Pirmo reizi mums līdzās uz skatuves kāps arī stīgu kvartets un perkusionists, būs lieli ekrāni ar jaudīgām gaismām un tas būs neaizmirstams audiovizuāls ceļojums!”

 

 

Rīgas koncerta īpašais viesis būs 17 gadus vecā Luksemburgas dziedātāja C’est Karma, kura jau spēlēja kopā ar “Carnival Youth” sešos grupas koncertos Vācijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!