Carnival Youth izdod satīrisku videoklipu dziesmai “Sunshine”

Raksta attēls - Carnival Youth izdod satīrisku videoklipu dziesmai “Sunshine”

18.08.2022

Grupa “Carnival Youth” nāk klajā ar videoklipu vasaras sākumā izdotajai dziesmai “Sunshine”. Dziesmā kontrastē divas paralēlās pasaules, kas atainotas arī tās videoklipā, - tā ir par augšām un lejām, kas nomaina viena otru. Kā teicis latviešu dzejnieks Imants Ziedonis - “Dzīve ir sinosuīda”.

“Sunshine” ir pirmais grupas oriģināldziesmas ieraksts pēc veiksmīgi izdotās un neskaitāmos koncertos izpildītās latviešu kinomūzikas programmas “Naivais ku-kū”.

“Šobrīd nav viegls periods, kurā radīt mākslu, bet vienlīdzīgi arī ļoti svarīgs. Tas, kas līdz šim šķitis pašsaprotams, nu kļuvis par utopiju,” atklāj grupas dalībnieks Roberts Vanags. “Manāma tieksme pēc gaišuma, pēc mentālās telpas, kurai dots nosaukums “Sunshine”, kurā visi jūtas labi un ne no kā nav jābaidās."

Dziesmas video klipa režisors ir Reinis Spaile un tā stāsts ir par dzīves nomocītu kovboju, kurš dodas ceļojumā pa maģisku cauruli un nonāk utopiskā korporācijā, kas palīdz nomāktiem cilvēkiem. “Es vēlējos, lai klips ir aizrautīgs un pārsteigumiem pilns ceļojums un lai tas papildina piedzīvojumu sajūtu, kas piemīt dziesmai,” stāsta Reinis. “Vēlējos, lai šim ceļojumam piemīt vieglums un lai tas nepieturas pie cietas loģikas, tāpēc vizuāli tiek miksēti vairāki žanri un panākts kolāžīgs efekts. Klipa stāsts ir vienkāršs, bet, manuprāt, ir ļoti svarīgi iemācīties atrast pareizos ceļus prom no nomāktības un iemācīties uz pasauli raudzīties ar brīnumpilnām acīm. Tas arī ir dziesmas “Sunshine” spēks - tā uzlabo garastāvokli!” 

Šī gada jūlijā “Carnival Youth” devās pirmajā koncerttūrē Francijā, kuras ietvaros spēlēja koncertus tādās pilsētās kā Parīze, Liona un citās. Šovasar grupas dzīvos koncertus vēl var baudīt 31. augustā Branku Brančotavā, 1. septembrī iepirkšanās centrā Domina “Back to school” festivāla ietvaros un 10. septembrī Daugavas stadionā maestro Raimonda Paula mūzikai veltītajā lielkoncertā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!