“Carnival Youth” izdod jaunu singlu “Boys Do Cry”

Raksta attēls - “Carnival Youth” izdod jaunu singlu  “Boys Do Cry” Foto: Filips Smits

28.06.2019

Grupa “Carnival Youth” prezentē jaunu singlu un Siguldā filmētu videoklipu “Boys Do Cry” no 16. augustā gaidāmā jaunā albuma “Good Luck”.

Videoklipa režisors ir Roberts Kuļenko, kurš, kā pats saka, līdz šim ir filmējis mūzikas videoklipus tikai saviem draugiem.  Darbs ar “Carnival Youth” puišiem, kurus pirms tam nebija sanācis iepazīt, viņam bijis kā jauns izaicinājums: “Bija vairāk atbildības un šaubu, bet par laimi ar Edgaru, Emīlu un Robertu sapratāmies no pirmās tikšanās reizes. Izgājām cauri vairākām manu ideju skicēm, līdz izvēlējāmies šo. Tieši viņi mani pārliecināja par ideju un uzdrošināja darboties bez bremzēm. Ļoti palīdzēja viņu šķietami bezgalīgais entuziasms un jauneklīgā enerģija.”

 

“Carnival Youth” dalībnieks Roberts Vanags klipa idejā atzīmē mūsdienu aktuālo jautājumu par vīriešu un sieviešu identitāti: “Kāds ir īsts vīrietis un ko nozīmē būt sievišķīgai sievietei? Dzīvojot drošībā un labklājībā, viena no lietām, kas spēj saraudināt un ievainot vīrieti ir tieši sieviete. Asaras vīriešu acīs raisa emocijas, kas rodas no dažādiem jūtu sarežģījumiem, pārdzīvojumiem, siržu lūšanas. Šajā klipā tas tiek parādīts stilizētā un pārspīlētā veidā, ieturot septiņdesmito gadu “B kategorijas” kino tradīcijas un specifikas. Meiteņu spēks tiek attēlots burtiski - viņu patstāvībā un fiziskajā spēkā. Meitenes bez problēmām “sadod” pretējā dzimuma muskuļu maisiem, vēršot uzmanību, ne tikai uz aktuālajiem sieviešu vienlīdzības jautājumiem, bet arī uz vīriešu iekšējo pasauli, kas mēdz būt ļoti trausla un viegli ievainojama, aicinot respektēt gan spēku sievietēs, gan emocionalitāti vīriešos.”

 Nokaties video veidošanas aizkulises

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!