Carnival Youth iegūst EBBA balvu

Raksta attēls - Carnival Youth iegūst EBBA balvu Eksānšāviņš to radio Pieci video

09.10.2015 / Parmuziku.lv

Grupa Carnival Youth ir viena no 10 grupām, kas ieguvusi European Border Breakers (EBBA) balvu. To piešķīrusi Eiropas Komisijas programma Radošā Eiropa, novērtējot mūziķu debijas albuma No Clouds Allowed panākumus ārpus Latvijas robežām.

Priecīgā ziņa par iegūto EBBA balvu tika paziņota radio Pieci rīta programmā:

Carnival Youth albums No Clouds Allowed tika izdots 2014. gada 20. oktobrī. Tas saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas apbalvojumu 2014.gada Labākā Debija.

Starp EBBA balvu laureātiem ir šādi starptautiski pazīstami mākslinieki kā Adele, Lykke Li, Mumford & Sons, The Ting Tings, Disclosure, Ewert and The Two Dragons un citi.

Carnival Youth balvu saņems 2016. gada 13. janvārī European Border Breakers ceremonijas ietvaros, kas šogad būs daļa no Nīderlandē notiekošās mūzikas industrijas konferences un festivāla Eurosonic Noorderslag.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!