CanZone izdod albumu "High time"

Raksta attēls - CanZone izdod albumu "High time"  Foto: Līga Pētersone

19.04.2018 / Parmuziku.lv

28. aprīlī ar koncertu bārā “Nemiers” pašmāju grupa “CanZone” svinēs sava pirmā mūzikas albuma “High Time” iznākšanu taustāmā formātā. Atklāšanas koncertā uz īpašas skatuves tiks prezentētas savdabīgās skārdroka skaņās ieaustas desmit oriģināldziesmas, kā arī videoklips jaunākajam singlam – “Kliedz bez skaņas”. Grupa aicina uz prezentācijas koncertiem arī Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē un Liepupē.

Jaunākais singls no albuma – “Kliedz bez skaņas” – iezīmē “High Time” kopējo noskaņu. Grupas vokāliste Dagnija precizē: “Trauslums un spēks, nepieradinātība, emocionalitāte, kaisle un dramatisms, kas neietilpst noteiktos rāmjos – tā pavisam īsi varētu raksturot gan šīs dziesmas, gan albuma konceptuālo virzību”.

Dziesmas video, kas tiks prezentēts 28. aprīļa koncertā un kardināli atšķirsies no visiem iepriekšējiem grupas videoklipiem, dienas gaismu ieraudzīs, pateicoties radošajai apvienībai machinaLID: “Ēnu teātra tehnikā veidotais dziesmas video tapis, iedvesmojoties no Hansa Kristiana Andersena nemirstīgās pasakas par nelokāmo alvas zaldātiņu, trauslo papīra dejotāju un viņu kvēlo bezvārdu mīlestību”. 

Tuvākajos mēnešos grupa “CanZone” dosies albuma koncertturnejā un būs sastopama, skatāma un klausāma vairākās Latvijas pilsētās. Plānots, ka koncertu saraksts vēl tiks papildināts un turpināsies rudenī. Albumu “High Time” iespējams iegūt grupas koncertos, kā arī mūzikas veikalos, bet elektroniski – grupas “CanZone” Bandcamp profilā. Dziesmas klausāmas arī populārākajās straumēšanas vietnēs.

Albuma vāciņa noformējumu veidojusi māksliniece Laura Kuzņecova (izmantotā fotogrāfija: Līga Pētersone).

Albumu izdod izdevniecība „Lauska”.

Uz tikšanos 28. aprīlī Rīgā – bārā “Nemiers” (Astrīda Briāna 9a, Rīgā).

Koncerta sākums mazliet pēc 21:00.

Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!