Būū publicē videoklipu singlam “SPF 3000” ar aizkadriem no ballītes

Raksta attēls - Būū publicē videoklipu singlam “SPF 3000” ar aizkadriem no ballītes Ekrānšāviņš no video

23.08.2022

Daudzpusīgā mūzikas producente un izpildītāja Būū kopā ar domubiedriem publicējusi videoklipu vasaras singlam “SPF 3000”, kurā dokumentēta ballīte “Būū ciltī”.

“SPF 3000” ir Būū jaunākais singls, kura prezentācijas ballīte norisinājās šā gada 12.jūlijā pie jūras un mežā. Dalībnieku vidū bija “Būū cilts" biedri, tostarp TV raidījumu vadītājs Rihards Sniegs, multimākslinieks Dipsijs, horeogrāfe Ieva Biteniece, urbānais alpīnists “Riga Rooftops”, hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” reperi Kaizers un Deniss Stepanovs, kā arī TV3 rīta raidījuma “900 sekundes” moderatori Kristīne Garklāva un Mārtiņš Spuris.

“Būūt daļai no cilts bija patiesi maģiska pieredze! Dienā, kad filmējām, mūs pārsteidza pamatīgs lietus, taču nevienā brīdī tas neizbojāja ballīti, jo visi bijām tik ļoti iekšā filmēšanā, vēloties radīt visforšāko video materiālu,” singla prezentāciju atminas Mārtiņš Spuris.

Singla “SPF 3000” prezentācija kļuva par vienu no retajiem pasākumiem, kuros iemūžināta ballīte ar “Būū cilti”. Šogad ir Būū pirmā vasaras koncertsezona un tā izvērtusies ļoti intensīva - līdz šim aizvadīti vairāk nekā 30 koncerti dažādos pasākumos, festivālos un pilsētu svētkos.

“Šī vasara ir bijusi tik darbīga, ka laiks, kas pavadīts ar tuvākajiem draugiem un ģimeni ir īpašā vērtē, jo diemžēl tas ir liels retums manā dzīvē. Kopiena, cilts un draudzēšanās kļūst aizvien svarīgāka daļa no manas izaugsmes un jūtu, ka to man īpaši ir parādījuši šīs vasaras koncerti un atbalsts, ko es jūtu no saviem klausītājiem.”

Klipa filmēšanu un montāžu veikuši Roberts Silavs un Rihards Sniegs. Videoklipa un prezentācijas ballītes režisors ir radošais dižgars Dipsijs.

“Kopš “Teletūbiju” devītās (un pēdējās) sezonas beigām 2018. gadā biju paņēmis pauzi no izklaides industrijas. Ceļoju, lasīju grāmatas, iekopu savu mazdārziņu. Bija prieks beidzot atgriezties, šoreiz ne vairs aktiera, bet jau režisora lomā. Man vienmēr ir patikusi Būū daiļrade un ar viņu strādāt bija tīrā bauda,” stāsta videoklipa režisors Dipsijs. 

Būū ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu "Siekala" un sasniedza plašāku atpazīstamību ar singlu "Sāku no sākuma". 2021. gada novembrī izdots debijas albums "Albūūms". 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" nominācijās "Debija" un "Dziesma". Aprīlī publicēts singls un videoklips “Rīgas laiks”. Būū piedalījusies arī vairākās kopdziesmās - “Kur ir mana cilts?” ar Edavārdi un Zen Paul, “Ēno” ar MUUD, “Kur saule” ar Aminatu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!