Būū izdod jaunu vasaras singlu “SPF 3000”

Raksta attēls - Būū izdod jaunu vasaras singlu “SPF 3000” Publicitātes foto

13.07.2022

Dziedātāja un mūzikas producente Būū laidusi klajā jaunu vasaras singlu, kurā aktualizē SPF krēmu lietošanu, lai novērstu sārtus vaigus un degungalu pēc svelmīgas tikšanās ar vasaras saulīti.

“SPF 3000” atklāj gan Būū mīlestību pret dabu, gan rotaļīgu spēli ap romantikas tēmu. 

"Man patīk rakstīt divdomīgas dziesmas. Zemtekstos varu paslēpt koķetus vēstījumus tā, ka sapratīs tikai tie, kas tam ir gatavi. Šovasar gribu baudīt jūru, sauli, randiņus, jaunību un atļāvos visu šo apvienot vasaras dziesmā," atklāj Būū.

Tematiska singla prezentācijas ballīte norisinājās pie jūras. Piedalījās Būū "cilts" biedri, tostarp režisors Roberts Silavs, TV raidījumu vadītājs Rihards Sniegs, horeogrāfe Ieva Biteniece, urbānais alpīnists "Riga Rooftops",  hiphopa apvienības "Kreisais Krasts" reperi Kaizers un Deniss Stepanovs u.c. Prezentācijas sižets tapis sadarbībā arī TV3 rīta raidījumu “900 sekundes”, tā moderatoriem Mārtiņu Spuri un Kristīni Garklāvu, kā arī raidījuma producenti Elizabeti Vītolu. 

"Es jau sen gribēju kādu dziesmu prezentēt pie jūras, kāpās un nu man tāda iespēja radās. Svētkus vienmēr pavadu aktīvi pie dabas - arī šoreiz! Piespiedu visu filmēšanas komandu lietainā laikā braukt uz mežu, smērēties ar SPF krēmiem. Mazie dzīves prieciņi," par prezentācijas ballīti stāsta Būū.

“SPF 3000” vārdu, mūzikas autore un producente ir pati Būū, mūzikas aranžijā piedalījās Armands Varslavāns. Singls klausāms straumēšanas servisos. 

Būū ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu "Siekala", kam sekoja singls "Sāku no sākuma". 2021. gada novembrī izdots debijas albums "Albūūms". Trīs no "Albūūma" dziesmām nonāca pirmajās vietās dažādos Latvijas radiostaciju topos. 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" statuetes nominācijās "Debija" un "Dziesma". Aprīlī publicēts singls un videoklips “Rīgas laiks”. Būū piedalījusies arī vairākās kopdziesmās – “Kur ir mana cilts?” ar Edavārdi un Zen Paul, “Ēno” ar MUUD, “Kur saule” ar Aminatu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!