Boyzone jaunā singla "Love" līdzautors ir Garijs Bārlovs

Raksta attēls - Boyzone jaunā singla "Love" līdzautors ir Garijs Bārlovs Foto no star2.com

17.10.2018 / Parmuziku.lv

Vasaras vidū Īru popzvaignzes Boyzone izziņoja savas karjeras noslēdzošo albumu ‘Thank You & Goodnight’ un atvadu koncerttūri.

Daudzo fanu iecienītā kulta grupa izstājas no spēles brīdī, kad viņu panākumi atkal ir vērā ņemami, daudzie koncerti izpārdoti mēnešiem pirms to norises, papildu koncerti pievienoti sarakstam un nesenie singli ‘Because’ (līdzautors Eds Šīrans (Ed Sheeran)) un ‘Dream’(veltījums bijušam grupas dalībniekam Stīvenam Geitlijam (Stephen Gately))tiek plaši atskaņoti ne tikai radiostacijās, bet arī straumēšanas servisos.

Grupas jaunākais singls no atvadu albuma “Love” ir tapis kopā ar kādu citu leģendāras grupas “Take That” dalībnieku Gariju Bārlovu, līdzproducents ir Džons Šanks (John Šhanks), kurš arīdzan strādājis pie Take That un Westlife dziesmām.

"Love", "Because" un "Dream" tiek piešķirti visiem faniem, kas pierakstās uz jauno albumu ‘Thank You & Goodnight’ vietnē

Vairāk informācijas: www.bookingsdirect.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!