Bermudu Divstūris sācis bimbāt

Raksta attēls - Bermudu Divstūris sācis bimbāt Publicitātes foto

03.10.2018 / Parmuziku.lv

Ka jau īstam ''boybandam'', arī Bermudu Divstūrim, beidzot ir pirmais lēnā dziesma.

Dziesma stāsta par sāpīgām lietām lielu puiku dzīvē, taču, lai cik grūti nebūtu, Bermudu Divstūris tiek tām pāri bez asarām. Šis ir trešais singls no grupas jaunākā albuma ''Ballplēsis''. Video ir tapis izpārdotā tūres atklāšanas koncertā, kurš norisinājās  1. Septembrī, Rīgā - Ķīpsalas izstāžu hallē.

Atlikušie tūres ''Ballplēsis'' koncerti: 5. Oktobrī - Valmieras Kultūras Centrā un 23. Novembrī - Rēzeknes Gors. Biļetes un sīkāks info www.ekase.lv un www.latgalesgors.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!