BERMUDU DIVSTŪRIS izdod "BAD" Eirovīzijai!

Raksta attēls - BERMUDU DIVSTŪRIS izdod "BAD"  Eirovīzijai! Publicitātes foto

01.02.2022

Bermudu Divstūrim apritēja desmit gadi un no fanu sasmeltās iedvesmas, kā arī būdami pārliecināti par savu labo varēšanu, Brālēni - Biceps, Triceps un viņu Bratuki, pieņēma lēmumu šogad piedalīties Eirovīzijā.

"Būs Labi," uzliekot roku uz kreisā ceļa, maigā balsī ierunājās Biceps. Triceps, nedaudz pieturoties pie ķēdes, iesaucās: "Būs BAD (tulkojumā no angļu v. - slikti)". "Mums būs labais BAD" nedaudz piesmakušā balsī, atbildēja Biceps. Tā tika ielikti pamati šī gada eirodziesmai.

Dziesma ir par mīlestības graujošo un dziedinošo spēku, par to, cik ātri prāts paliek neskaidrs, kad mīla ņem virsroku.

Biceps un Triceps: "Vienmēr uzticīgie Draugi, mēs ļoti priecāsimies par Jūsu atbalstu un īkšķiem Eirovīzijā!"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!