“Bauska TASTE” – pirmais festivāls Latvijā, kas radījis savu seriālu

Raksta attēls - “Bauska TASTE” – pirmais festivāls Latvijā, kas radījis savu seriālu Ekrānšāviņš no video

15.06.2018 / Parmuziku.lv

“Bauska TASTE” ir pirmais mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls Latvijā, kas radījis īpašu festivāla īsseriālu ar nosaukumu “Satikšanās anatomija”.

Seriāla ideja radās Bauskas Kultūras centra komandai ar vēlmi radīt ko īpašu un neredzētu, lai nodotu festivāla vēstījumu saistošā un mūsdienīgā formātā. Nosaukums “Satikšanās anatomija” izvēlēts, lai turpinātu Bauskas novada saukļa “Novads, kur satiekas” un festivāla “Bauska TASTE” saukļa “Festivāls, kur satiekas” ideju un ieceri.

Seriāls atklāj dažādas negaidītas un pat liktenīgas satikšanās, kas notikušas pirmajā festivāla “Bauska TASTE” gadā. “Satikšanās anatomija” stāsta par draudzību, likteņa pavērsieniem un mīlestību.

Seriāla aktieri ir baušķenieki, kas noteikts ar mērķi radīt piederības sajūtu gan aktieriem, gan skatītājiem, iekļaujot stāstus par nozīmīgām vietām Bauskā, kā arī iesaistot šī gada festivāla “Bauska TASTE” programmas akcentus.

Galvenie seriāla varoņi ir divi labākie draugi un divas labākās draudzenes, bet norises vieta ir draugu dzīvoklīši, kas radīti īpaši seriāla vajadzībām. Izstrādājot īpašas rakstura iezīmes, seriāla tēli padarīti par personībām ar dažādiem dzīves uzskatiem, temperamentiem un izteiksmes veidiem. Kā šie raksturi sastapsies un kā attīsties notikumi Zanes, Paulas, Andra un Vara dzīvēs, varēs vērot astoņās trīs minūšu garās festivāla seriāla sērijās, kas iznāks katru svētdienu līdz pat gaidītākajam vasaras notikumam.

“Bauska TASTE” ir mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei, kur šogad 4. un 5. augustā gaidāmas Latvijā iecienītu mūziķu uzstāšanās, sportiskas aktivitātes, aizraujošas nodarbes un vienkārši laba atpūta visai ģimenei.

Festivālā uz divām skatuvēm uzstāsies tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā “Labvēlīgais tips”, “Astro’n’out”, Ozols un Tehnikums, Aija Andrejeva, “Satellites LV”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends ar koncertprogrammu “Cits Pauls”, “Menuets”, Chris Noah, “Sudden lights”, Radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunie izpildītāji, kā arī citi mākslinieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!