"Ballplēsim" beidzot video

Raksta attēls - "Ballplēsim" beidzot video Publicitātes foto

23.08.2018 / Parmuziku.lv

Grupa Bermudu Divstūris, laiž klajā jaunu singlu un video ''Ballplēsis''. Dziesma ir otrais singls no jaunā albuma, ar tādu pašu nosaukumu – ''Ballplēsis''.

Video ir tapis visnotaļ eksotiskā vidē – grafiti rotātā peldbaseinā. Lai pieskaņotos baseina interjeram, brālēni ir tikuši pie tetovējumiem uz sejas.

Pirmā septembra koncertam Rīgā, sekos tūres turpinājums - 28. Septembrī Ventspilī, Jūras Vārtos, 5. Oktobrī Valmieras Kultūras Centrā un 23. Novembrī Rēzeknes Gors.

Biļetes un sīkāks info – ekase.lv un latgalesgors.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!