Auļi sagaida pavasari ar jaunu skaņdarbu "Ziedu laiks"

Raksta attēls - Auļi sagaida pavasari ar jaunu skaņdarbu "Ziedu laiks" Publicitātes foto

14.04.2016 / Parmuziku.lv

Bungu un dūdu mūzikas grupa Auļi piedāvā skaņdarbu “Ziedu laiks” - kā ieskaņu jūnijā gaidāmajam jaunajam albumam.

Jūnija sākumā grupa laidīs klajā jaunu albumu “Gadalokos”, kas ir veltīts senajām latviešu gadskārtām. Auļu dalībnieki, komponējot jaunos skaņdarbus, tajos ir atspoguļojuši savas sajūtas par konkrēto laika posmu. Kā galvenais iedvesmas avots šoreiz kalpoja 1999./2000. gada izrakumos Tukuma pilskalnā atrastā 12. /13.gs. mijas vīriešu rota – bronzas piekariņš, kas pēc arhitektes Ināras Heinrihsones hipotēzes, iespējams, kalpoja kā modelis senlatviešu mūžīgā kalendāra laikskaitei.

Grupa ir dibināta 2003. gadā un kopš šī brīža kopj un attīsta bungu un dūdu mūziku Latvijā. Auļi vienmēr ir smēlušies enerģiju tautas mūzikā un vienlaikus izmanto savā repertuārā gan tautas mūzikas citātus, gan oriģināldarbus.

Bungu un dūdu mūzikas grupas Auļi jaunā albuma “Gadalokos” prezentācijas koncerts notiks sestdien, 4. jūnijā, plkst. 19:00 Vidzemes koncertzālē Cēsīs. Biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!