Atvadu tūres ietvaros Black Sabbath viesosies Rīgā

Raksta attēls - Atvadu tūres ietvaros Black Sabbath viesosies Rīgā Publicitātes foto

30.09.2015 / Parmuziku.lv

Nākošā gada 5. jūlijā grandiozās atvadu tūres THE END ietvaros Arēnā Rīga viesosies leģendārā rokgrupa Black Sabbath. Tas būs vienīgais Ozija Osborna (Ozzy Osbourne), Tonija Aiomi (Tony Iommi) un Gīzera Batlera (Geezer Butler) koncerts Baltijas valstīs.

Metālmūzikas grupa paziņojusi, ka gaidāmie koncerti pārspēs visas iepriekšējās koncerttūres ar hipnotizējošāko skatuvi grupas vēsturē.

Grupas līderis Ozijs Osborns:

Kad šī turneja noslēgsies, tās tiešām būs beigas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē. 

Biļetes uz koncertu Rīgā būs nopērkamas no 5. oktobra, Biļešu servisa kasēs un internetā. 

Savukārt 1. oktobrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!