Astro'n'out izdod otro singlu no rudenī gaidāmā albuma

Raksta attēls - Astro'n'out izdod otro singlu no rudenī gaidāmā albuma Foto: Jūlija Prohorenkova

26.02.2019 / Parmuziku.lv

Jaunai singls “Multivitamīnu multipaka” ir jau otrais plašāk atrādītais skaņdarbs no rudenī gaidāmā sestā studijas albuma.

 

 “Es redzu jauno dziesmu kā tādu mūsdienu spoguļattēlu. Mazliet ar ironiju un pārspīlējumu, bet tā runā par aktuālo tendenci, ka mūsdienu “tu vari būt jebkas” laikā vairums no mums pārāk daudz uzņemas un tikai tad, kad nonāk vienu soli līdz izdegšanai, domā - kā lai “izkāpj laukā un aizmūk prom””, komentē grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

“Jaunais singls ir mazliet ārpus mūsu ierastā rokraksta un paši par to ļoti priecājamies. Bīts un teksta pamatdoma atnāca viegli dauzoties brīvā atmosfērā grupas radošajā izbraucienā Vidrižos. Līdzīgi kā lielākā daļa albuma topošā materiāla, arī šīs dziesmas tapšanas laikā uzsvars tika likts uz radošo brīvību darba procesā, apzināti ļaujoties jaunu muzikālo krāsu meklējumiem.”

 

Jaunā singla producents, tāpat kā pērnā gada oktobrī izdotajam singlam “Dejot trākāk” ir Rūdolfs Budze (DJ Rudd), miksu un māsteru veicis Jānis Šmēdiņš (“Fakts”).

Dziesmas video versiju veidojis grupas ģitārists Juris Kalnišs, foto un video autore – Jūlija Prohorenkova.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!