Novembra izskaņā notiks «Astro’n’out» vienīgais «Multitūres» koncerts Rīgā

Raksta attēls - Novembra izskaņā  notiks «Astro’n’out» vienīgais «Multitūres» koncerts Rīgā Foto: Ginta Ziverte

20.11.2019

29. novembrī koncertzālē «Palladium» grupa «Astro’n’out» uzstāsies ar vienīgo «Multitūres» stāvkoncertu, kura īpašā viese būs jaunā un daudzsološā popmūziķe Patrisha. Gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Jaunā albuma «Multivitamīnu multipaka» prezentācijas koncertu sērija pamazām tuvojas noslēgumam. Atlikuši vēl divi koncerti – grupas mājās Rīgā un 1. decembrī Cēsīs.

««Multitūre» ir iegriezusies uz ļoti pozitīva viļņa, un man prieks vērot mūsu publiku. Tā ir prasīga, bet arī atsaucīga. Vairāki koncertu apmeklētāji komentē, ka grūti nosēdēt krēslā. Līdz šim visos četros koncertos publika pēdējās dziesmas laikā ir cēlusies kājās, un tas ne tikai ir kolosāls kompliments, bet arī ļauj ticēt, ka šī programma īpaši piestāvēs «Palladium» stāvošajai publikai un ka kopā mums izdosies noķert īstu festivāla izjūtu,» stāsta grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

«Palladium» koncertā grupai uz skatuves pievienosies arī daži pārsteiguma viesi, bet koncertvakaru iesāks jaunā dziedātāja Patrisha. «Ar nepacietību gaidām Patrisha viesošanos «Palladium» koncertā. Viņa neapšaubāmi ir kļuvusi par vienu no šābrīža aktuālākajām jaunajām balsīm, un «Palladium» koncerta dienā viņai būs brīnišķīgs jaunums, ko kopā nosvinēt, – nupat iznācis pirmais EP jeb minialbums. Esam priecīgi, ka Latvijā parādās arvien jaunas spēcīgas meitenes, kas ir personība uz skatuves, un dubults prieks, ka varam būt blakus un atbalstīt šajos svētkos.»

29. novembrī koncertzālē «Palladium» ieeja uz «Astro'n'out» koncertu no plkst. 19.30. Patrisha ar grupu uzstāsies 20.30, savukārt grupa «Astro’n’out» kāps uz skatuves plkst. 21.30.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!