Zirggalvjus uztrauc bēgļu jautājums

Raksta attēls - Zirggalvjus uztrauc bēgļu jautājums Ekrānšāviņš

09.12.2015 / Parmuziku.lv

Pēc neilga pārtraukuma, baudot vaļu ārpus zoodārza teritorijas, zirggalvju apvienība jeb ansamblis "Horsemen" nāk klajā ar īpaši specifisku hitu "Bēgļi", kurā tiek pausta nepatika pret iebraucējiem jeb tautā sauktajiem "bēgļiem".

Pēc vairākiem trakulīgiem un izvirtības pilniem mūzikas videoklipiem, zirggalvji nolēma pieskarties vienai no šī brīža aktuālākajām tēmām, proti, šoreiz runa iet par imigrantiem, to uzvedību, attieksmi pret sociālo vidi un valsts pilsoņiem. Pēc "Horsemen" domām, valstī ieceļojošiem cilvēkiem trūkst cilvēcīgo iemaņu, kas, savukārt, atstāj negatīvu iespaidu uz mūsu valsts iedzīvotājiem. Līdz ar to, zirggalvji cer, ka visi bezatbildīgie iebraucēji tiks deportēti. 

Videoklipā tiek atainota "bēgļu" nepieklājīgā uzvedība un visatļautība, kas, acīmredzot, viņiem šķiet vispār pieņemama parādība. Gala rezultātā, kāds drosmīgs jaunietis, kuram, nelaimīgā kārtā, tika atņemta alus pudele, pieķēra visus slēpjoties meža malā un pa vienam iegrūda tos savā automobilī. 

Caur humoru paustais videoklips ir vēstījums mūsu valsts iedzīvotājiem, ar mērķi ikvienā radīt piesardzības sajūtu, lai ikviens spētu parūpēties gan par savu, gan arī par apkārtējo cilvēku drošību. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!