Anita Intaite piedāvā jaunu dziesmu Try Not To Speak

Raksta attēls - Anita Intaite piedāvā jaunu dziesmu Try Not To Speak Publicitātes foto

24.08.2015

Dziesmā Try Not To Speak kopā savijas indie, electro un acoustic rock iezīmes, kas kopā ar noskaņām bagātu vokālu veido sapņainu un mūsdienīgu skanējumu. Savukārt dziesmas video filmēts vienā no mūziķes mīļākajām pastaigu vietām - mežā. Dziedātāja saka, ka mežs viņu uzlādē un iedvesmo, tieši tāpēc tā bija īstā vieta videoklipa uzņemšanai.

Par dziesmas tapšanu Anita stāsta:

Es vēroju kā cilvēki sarunājas. Redzu, ka izteiktie vārdi maina nozīmes sekunžu laikā, mainās līdz ar garastāvokli, ne vienmēr ir patiesi un teikti no sirds. Tāpēc es par spēcīgāku valodu atzīstu cilvēka rīcību, izpausmes, jo tās runā daudzreiz skaļāk par vārdiem un patiesi parāda, kas tu esi. Man šķiet, ka nevajag dzīties sevi izskaidrot citiem, bet gan pabūt ar sevi, savu iekšējo pasauli, iepazīt pašam sevi un tad atvērt durvis tiem, kas to novērtēs un tiešām gribēs sadzirdēt.

Dziesmas audio ierakstu veidoja Vladimirs Tuzovs un Jānis Kalve. Video režisors un operators - Pāvels Trebuhins. Dziesmas ierakstā piedalījās: Matīss Repsis (taustiņi), Gints Smukais (akustiskā ģitāra), Roberts Jakubovskis (elektriskā ģitāra), Rihards Špats (bungas).

Pie Latvijas mūzikas apvāršņiem Anita parādījās jau 2008. gadā, muzicējot alternatīvā stila grupā Carpe Diem, bet vēlāk turpinot savas gaitas kā soliste un dziesminiece. Plašāku atpazīstamību un iespēju tapt sadzirdētai Anita guva piedaloties Dzimuši mūzikai.

Dziesma Try Not To Speak ir pirmais vēstnesis no Anitas topošā albuma. Pašlaik ārpus sava solo projekta Anita ir uzsākusi sadarbību ar Kasparu Tobi viņa 7synths projektā. Pirmais kopdarbs Winter's End ir jau iekarojis klausītāju atzinību, turklāt tas nebūs vienīgais kopdarbs - drīzumā gaidāmi vēl jauni skaņdarbi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!