Noskaties Video! Aminata izdod singlu “I'm Letting You Go”

Raksta attēls - Noskaties Video! Aminata izdod  singlu “I'm Letting You Go” Publicitātes foto

04.02.2022

Viena no pašmāju spēcīgākas balss īpašniecēm, dziedātāja Aminata, izdevusi smeldzīgu balādi “I'm Letting You Go” un piesaka savu dalību šī gada “Supernovā”. Dziesmas autore ir Aminata, producents Kim W.

Dziesma “I'm Letting You Go” stāsta par diviem cilvēkiem, kuri vairs nejūt romantisku mīlestību viens pret otru.

“Šķiršanās vienmēr ir sāpīga, it īpaši, ja kopā pavadīti daudz gadi. Šķirties ir bail, jo nevar zināt, kas sagaida nākotnē, ar otru cilvēku esi saaudzis kopā, un nevari iedomāties savu dzīvi bez viņa, vai arī viņa dzīvi bez tevis. Domas par to, ka TAVS cilvēks satiks kādu citu ir sāpīgas. Tas ir egoistiski, bet mēs vienalga paliekam attiecībās un tad tās jau vairāk izskatās pēc atkarības, nevis mīlestības, bet vienīgā iespēja atbrīvoties no šīs atkarības ir būt drosmīgam un spert šo soli - ļaut otram cilvēkam un sev būt laimīgiem. Tas nenozīmē, ka mīlestībai ir jābeidzas, varbūt, ka tā kļūst citādāka”, par singlu stāsta Aminata.

“Priekš manis dziesma “I'm Letting You Go” nav tikai par mīlestību, tā ir par piedošanu, par atbrīvošanos no bailēm, par drosmi spert soli nezināmajā nākotnē”, Aminata turpina.

Singls “I'm Letting You Go” šogad būs arī viena no dziesmām, kas Supernovā cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā. Aminata Eirovīzijā piedalījās jau 2015.gadā, izcīnot augsto sesto vietu.

Dziesmai “I'm Letting You Go” publicēta arī mūzikas liriku vizuālā versija, drīzumā gaidāms arī videoklips.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!