Aminata atzīmē radošo piecgadi un izdod singlu "Catching the Headlights"

Raksta attēls - Aminata atzīmē radošo piecgadi un izdod singlu "Catching the Headlights" Publicitātes foto

23.01.2019 / Parmuziku.lv

Latvijas popdziedātāja Aminata atzīmē savu radošo piecgadi un tam par godu laiž klajā jaunu singlu "Catching the Headlights". Pirms pieciem gadiem tika svinēta uzvara TV šovā "Jaunā talantu fabrika", kam sekoja Aminatas pirmais singls "I Can Breathe".

Jaunā, nesteidzīgā dziesma "Catching the Headlights" ir Aminatas atgriešanās tajās sajūtās, kādas viņā mājoja savu pirmo skaņdarbu rakstīšanas laikā. "Tolaik es nedomāju par to, ka manām dziesmām jāiekļaujas rāmjos, formātos vai kādā noteiktā žanrā," atminas Aminata. "Šī nav vienkārši dziesma, bet sajūtas, kas saliktas kopā un tad ierakstītas studijā. Dziesma ir par eiforijas stāvokli, kāds var būt, kad esi kopā ar īsto cilvēku. Kad vari atslābināties un ļauties saplūst kopā ar savu mīļoto."

"Catching the Headlights" nesteidzīgā un izjustā veidā aicina apstāties un baudīt katru mirkli, ko izdodas pavadīt kopā ar sev tuvāko cilvēku, nedomājot ne par ko citu. Stāsts ir par mazām, bet ļoti nozīmīgām un intīmām detaļām, kurām ikdienas steigā bieži vien sanāk paskriet garām.

Šoreiz dziesmai nav savs konkrēts stāsts un tā tiešām ir par konkrēta, ļoti svarīga un trausla momenta fiksāciju

piebilst tās autore.

Šogad Aminata plāno izdot savu trešo albumu, un "Catching the Headlights" attiecīgi ir trešais tā singls, kas seko pērn klajā nākušajiem "Zero Love" un "Don't Talk About It". Pirmie divi dziedātājas soloalbumi - "Inner Voice" un "Red Moon" - guvuši labus panākumus gan Latvijā, gan ārzemēs, kas dod Aminatai iedvesmu strādāt vēl neatlaidīgāk un drosmīgāk. Kopā ar dāņu producentu Jonas Filtenborg un viņa zviedru kolēģi Edvin Hjertquist studijā Zviedrijā noritējis produktīvs un savstarpēji brīvi interaktīvs jaunu dziesmu rakstīšanas darbs, kas jau rezultējies vairāku singlu izdošanā.

Singls "Catching the Headlights" pieejams visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams Latvijas radiostacijās. Radio pirmatskaņojums – 18. janvārī pēc pulksten 10.00 “Radio SWH” ēterā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!