Aivo Oskis prezentē savu jauno dziesmu un video “Ejot garām”

Raksta attēls - Aivo Oskis prezentē savu jauno dziesmu un video “Ejot garām” Foto: Elvīra Blumfelde

16.02.2018 / Parmuziku.lv

Daudzsološs un enerģisks ir jaunais dziedātājs Aivo Oskis, kas vakar vienā no Rīgas populārākajiem klubiem JUST prezentēja savu jauno dziesmu un video “Ejot garām”. Vakara šovprogrammā dziedātājs kāpa uz skatuves ar enerģiskajām “House of Berries” dejotājām.

 

Dziedātājs Aivo Oskis ir dzimis Saldū, taču visu savu bērnību pavadījis un savas muzikālās gaitas ir sācis Aucē. Skolā dziedāja Anitas Dūmas vadītajā zēnu korī, kur bieži vien koncertos dziedāja arī solo. Tieši kora skolotāja, Anita Dūma, pamanot Aivo talantu pamudināja puisi nopietnāk pievērsties dziedāšanai, izkopt balsi un dziedāšanas stilu, iesakot Nijoles Berezinas vokālo studiju “Aprīļa pilieni” Rīgā. Studijas laikos Aivo savas prasmes un talantu pierādīja dažādos vietējos un ārzemju konkursos. Ir uzstājies gan Baltijas valstīs, gan Kazahstānā, kā arī Lielbritānijā.

Aivo arī ir sadarbojies ar dažādiem pašmāju māksliniekiem, kā piemēram, Sabīni Berezinu, Markusu Rivu, Ralfu Eiladu, Emīlu Balceri, Rassell un Samantu Tīnu. Viena no atpazīstamākajām dziesmām ar Aivo dalību ir Rassell un Sabīnes Berezinas dziesma “Lec, lec” 2011. gadā.

No 2011. – 2017. Aivo dzīvoja Londonā kur arī nodarbojās ar mūziku, izveidojot mūzikas grupu “Silver Dime”. Grupā bija kā solists un ar izveidoto grupu uzstājās dažādos pasākumos, klubos un korporatīvos, Šobrīd Aivo ir atgriezies Latvijā, lai savas muzikālas prasmes parādītu dzimtenē.  Atgriešanās gaitu uzsāka ar dalību “X-faktors” konkursā, kurā bija viens no 12 finālistiem.

Dziesmas “Ejot garām” mūzikas autors ir pats Aivo, teksta autore  - Ilze Fārte un aranžija - Ruslans Kuksanovičs (Rassell). Aivo Oskis: “..Dziesma ir ar pozitīvu, vasarīgu skanējumu un ritmu, kas veltīta maniem īpašajiem dzīves cilvēkiem! Dziesmas teksts ir par ikdienas steigu, rutīnu, taču arī šajā visā ikdienas virpulī ir svarīgi un ir iespējams atrast sev īstos cilvēkus apkārt. Ikdienā satiekam daudz cilvēkus, kuri mums smaida, ar kuriem mēs runājam, bet tikai daži, un īpaši viens cilvēks un dažkārt vairāki iekrīt prātā un sirdī!..”

Par sadarbību ar Aivo Rassell saka šādi: "..Aivo pazīstu kopš 2010. gada pateicoties manai kolēģei Sabīnei Geibai (Berezinai), kopā esam ierakstījuši vairākas dziesmas, kā arī uzfilmējuši video. Tagad, kad Aivo ir atgriezies Latvijā, esam atsākuši sadarboties un ir tapis viņa singls, kuru esmu producējis. Vienmēr ir patikušas Aivo dziedāšanas prasmes, tā kā nākotnē noteikti gaidāmi vēl kopdarbi!..”

Dziesmas “Ejot garām” videoklipa galvenā doma ir atspoguļot dziesmas pozitīvo vēstījumu, radīt priecīgu atmosfēru un parādīt to, ka Aivo patīk atrasties labā kompānijā un labi pavadīt laiku, tāpēc video sākumā Aivo ir sporta zālē, fitnesa treniņā, taču uzliekot virtuālās realitāte brilles, viņš savās domās nokļūst citā realitātē, kur ir savā kompānijā, radot ballīti, labi pavada laiku dziedot un dejojot kopā ar skaistām un atraktīvām meitenēm, un domājot par vasaru. Video piedalījās deju studija “House of Berries”. Scenārija autors, režisors, operators un montieris DJ Dween. Stils – konkursa “Stila Pavēlnieks” uzvarētāja Laima Jurča sadarbībā ar veikalu Mans Drēbju Skapis. Projekta vadītāji - CommunicationART.

Paralēli visam Aivo ik dienu strādā pie jaunu orģināldziesmu izveides, sadarbojas ar vairākiem producentiem un citiem pašmāju māksliniekiem, lai pavisam tuvā nākotnē izdotu savu pirmo albumu.

Seko Aivo Oska aktivitātēm šeit:

https://twitter.com/oskisaivo

https://www.draugiem.lv/oskisaivo/

https://www.facebook.com/oskisaivo/

https://www.instagram.com/oskisaivo/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!