Aivo Oskim jauns singls un video

Raksta attēls - Aivo Oskim jauns singls un video Ekrānšāviņš no video

15.08.2018 / Parmuziku.lv

Otrdien, 14. augustā, Galleria Riga jumta terases restorānā “67 Grill&Lounge” dziedātājs Aivo Oskis prezentēja savu jauno singlu “Pateicos”, kā arī plašākam publikas vērtējumam nodeva tā video klipu.

Kad laika apstākļi bija ieviesuši savas korekcijas un pasākuma lokācijas vieta no paredzētās restorāna “D’arte Terrace” jumta terases tika pārcelta uz blakus esošo “67 Grill&Lounge” restorāna terasi, dziedātājs, sapucējies “Branchess” uzvalkā, ar pilnu jaudu varēja sākt pasākumu. Tas sākās ar Aivo koncertu, kurā mūziķis romantiskā gaisotnē, kupla viesu pulka ieskauts un saviļņots izpildīja vairākus skaņdarbus, lai iesildītu sanākušos “Pateicos” prezentācijai. “Šī dziesma tika veidota kā pateicība. Bieži mēs aizmirstam par to, ka mums līdzās ir tik lieliski cilvēki, mēs ikdienā viņus sākam uztvert par pašsaprotamiem, un tas nav pareizi. Mums ir jāpateicas saviem mīļajiem par to, ka viņi ir ar mums, ka atbalsta, iedrošina un palīdz,” teica Aivo, emocionāli piesakot savu dziesmu. Draudzība ir dāvana, par ko atlīdzību neprasa. To nevar ne nopirkt, ne pārdot, bet var saņemt par velti. Dziesmu “Pateicos” Oskis izpildīja kopā ar akcijas #AivoOskisPateicos uzvarētājiem.

Arī dziesmas video klips tika veidots tā, lai atbilstu teicienam, ka “Draudzība divkāršo priekus un uz pusi samazina bēdas”. Klips līdz ar “Public Image” sarūpētajiem apģērbiem, veidojot Aivo imidžu, tika radīts kā krāsains, košs piedzīvojums, kas parāda, cik lieliska un skaista ir draudzība, cik tā var būt stipra un patiesa. Šeit stāsts ir par draudzību, kas izveidojusies bērnībā un ar gadiem kļuvusi aizvien stiprāka. Lai piedzīvojums kļūtu aizraujošāks un vēl krāsaināks, tā tapšanas gaitā tika izmantota arī “Pancars” sarūpētā automašīna, kas ar savu kreatīvo dizainu šajā reizē lieliski sasaucās arī ar klipa ideju. Klipā arī auto ideja apspēlēta tā, ka redzam – spēļu mašīna, ar ko spēlējāmies bērnībā, nu pārtapusi īstā spēkratā, ar ko varam doties ceļā, lai satiktu draugus. Par video klipa otrās dienas lokācijas vietu kļuva kafejnīca “Hungry Birds”, kas atrodas tieši Vecāķu pludmales krastā Rīgā – tieši tur klipā redzami kadri no krāšņās draugu ballītes.

Video klipa filmēšana tika uzticēta “Creative time” komandai, kā sastāvā ir – Marija Migliniece (režisore un montāža), Raitis Lapāns (operators un montāža) , kam Aivo ir īpaši pateicīgs par paveikto darbu. Tieši šo cilvēku dēļ klips ir redzams arī jums! Piedāvājam to apskatīt un izteikt arī savas domas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!