A-Eiropa atgriežas ar jaunu dziesmu un video

Raksta attēls - A-Eiropa atgriežas ar jaunu dziesmu un video Publicitātes foto

08.04.2019 / Parmuziku.lv

19. aprīlī dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar pavadošo instrumentālo grupu aicina uz lielo pavasara koncertu naktsklubā “Studio69”. Par godu šim notikumam Artūrs Duboks sagatavojis jaunās dziesmas “Kad tevis nav” videoklipu.

 Koncertā būs iespēja dzirdēt gan populārākās grupas “A-Europa” dziesmas, gan arī jaunas kompozīcijas. Koncertam ir ļoti iedvesmojošs nosaukums “Tici sapnim”, kā saucas arī viens no grupas albumiem. “Aicinām visi kopā pasapņot un gaidīt savu sapņu piepildīšanos!” saka dziedātājs.

“Galvenā varoņa mīļotā sirgst ar neārstējamu slimību, dzīvot atlicis pavisam maz. Viņas kaislība ir lidmašīnas, un tieši tāpēc vīrietis nolemj pēdējos dzīves mirkļus kopā ar savu mīļoto pavadīt debesīs, lidojot. Tā kā viņš nespēj iedomāties turpmāko dzīvi bez mīļotās, tāpēc atslēdz lidaparāta dzinēju, traucoties pretim  Zemei! Tur, tālajā nezināmajā, viņi atkal ir kopā, iemīļoti un brīvi.”

“Tas ir viens no mljons variantiem, kā varēja ekranizēt šo dziesmu. Tāpēc jau daiļrade ir daiļrade, katrs dzirdot dziesmu, iedomājas, ko savu. Dziesma ir par mīlestību un šķiršanos. Bet šķiršanās var notikt dažādu iemeslu dēļ,” tā, Artūrs Duboks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!