Kļūsti par mūziķi Helovīnu ballītē!

Raksta attēls - Kļūsti par mūziķi Helovīnu ballītē! Publicitātes attēlu kolāža

30.10.2015 / Parmuziku.lv

Par kuriem pašmāju mūziķiem pārģērbties Helovīnu ballītei?

Helovīnus jeb Visu Svēto nakti Latvijā uztver divejādi - vieni steidz meklēt idejas saviem Helovīna tērpiem, savukārt otri nebeidz purpināt par bērniem, kas visu vakaru klauvē pie viņu mājokļa durvīm dīcot saldumus. Kā izrādās, vieni no populārākajiem tēliem, par kuriem pārģērbties Helovīnos, ir tieši mūziķi. Tāpēc mēs piedāvājam pāris idejas par ko varētu pārģērbties šajā nedēļas nogalē, ja nu gadās iemaldīties kādā Helovīna ballītē. Turklāt, šim mūziķa tēlam nevajag būt nedz kādam no grupas Kiss, Kurtam Kobeinam vai Mailijai Sairusai, arī mūsu pašu mūziķi ir gana kolorīti, lai varētu par tiem pārģērbties Helovīnu naktī.

Instrumenti

Mēs gan ieteiktu paņemt līdzi kādu mūzikas instrumentu, ja negribi visu vakaru skaidrot visiem, ka nē, tu neesi panda.

Aminata

Nav šaubu, ka šis būs vizuāli skaistākais Helovīna tērps.

Triānas Parks

Šeit varētu būt pagrūti ietrāpīt ar vienu precīzu tērpu, kas raksturotu Triānas Parku, jo viņu vokāliste Agnese mēdz ģērbties ļoti spilgti un radoši. Bet noteikti ir tā vērts pamēģināt.

Bermudu Divstūris

Zelta zobi, zelta ķēdes un tetovējumi. Kārtigs gangsteru komplekts. Visas dūdiņas ballītē noteikti būs tavējās.

Reigani

Šajā tērpā tu varēsi atļauties savārīt vislielākās ziepes. Jo tu esi viens no Reiganiem un viņiem atļauts savulaik bija pilnīgi viss.

[Ex] da Bass

Ja tev ir blondi mati, tad atliek vēl tikai paķert DJ austiņas un tavs [Ex] da Bass tērps būs gatavs.

A - EUROPA

Mazliet glamūrīgs sporta stils un divas kolorītas dejotājas, visiem būs skaidrs, ka tu esi tas, kurš dzied par skaistākajām meitenēm Rīgā.

Kombuļu Inese

Šī tērpa pamatā ir trīs vienkāršas sastāvdaļas - divtūkstošo gadu stila apģērbs, viena zoba trūkums mutē un cigarete zobos.

Inokentijs Mārpls

Šis būs labs variants tiem, kuri sirdī ir panki. Vai tiem, kuri var lepoties ar gariem, jau mazliet iesirmiem, matiem. Un bārdu.

Skyforger

Šie vīri noteikti labprātāk iet budēļos, nevis helovīnos, bet, ja tev ir paredzēta kāda vēsturiskā stilā ieturēta ballīte, šis varētu būt labs variants.

Melo - M

Šeit viss ir gaužām vienkārši - uzvalks un brilles melnos rāmjos. Jāteic gan, ka to čellu staipīt līdzi ballītē gan varētu būt maķenīt neērti.

Horseman

Šis tērps pieprasa tikai zirga galvas masku, advancētā versijā vari būt arī vienradzis.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!