Jaunais 360TV piektdienas veltīs mūzikai

Raksta attēls - Jaunais 360TV piektdienas veltīs mūzikai Publicitātes foto

10.08.2015 / Parmuziku.lv

Latvijas mediju vidē ir ienācis jauns televīzijas kanāls 360TV.

360TV pārraidīs visu diennakti septiņas dienas nedēļā. Katra nedēļas diena veltīta vienai tēmai – kino pirmdiena, sporta otrdiena, ideju trešdiena, viņas ceturtdiena, mūzikas piektdiena, hobiju sestdiena un kultūras svētdiena. Par katru tēmu ik dienu kanālā varēs redzēt autorraidījumu Domnīca ar sižetiem un sarunām ar interesantām Latvijas personībām, kā arī  filmas un dzīvesstāstus par pasaulslaveniem cilvēkiem.

Par mūziku, ticiet man, es varu runāt stundām ilgi. Katru nedēļu 360TV piektdienas Mūzikas Domnīcā man to atļauts darīt ļoti koncentrēti – vienu stundu.

Mūzikas Domnīcas vadītājs Toms Grēviņš

Pirmajā mūzikas piektdienas Domnīcā 14.augustā plānots, ka Toms Grēviņš sarunāsies ar mūzikas izdevēju, autoru un mūziķi Guntaru Raču, dziedātāju Samantu Tīnu un žurnālistu Sandri Vanzoviču skaidrojot, vai valstij būtu jāatbalsta pašmāju mūziķi, kāpēc rokzvaigznes ir kāras uz skandāliem un vai tiešām mūzikas ierakstu laiks ir beidzies.

Lattelecom ir pirmais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā, kas piedāvā pastāvīgu televīzijas kanālu. Kanāls 360TV ir pieejams visās Lattelecom televīzijas platformās: Interaktīvajā TV - 109.kanālā; Virszemes TV - 11.kanālā, Interneta TV- 1.kanālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!