1. decembrī prezentēts jauns, jaudīgs alternatīvās mūzikas radio “Radio Nemiers”

Raksta attēls - 1. decembrī prezentēts jauns, jaudīgs alternatīvās mūzikas radio “Radio Nemiers” Infomārcijas lapa.

03.12.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas radiostaciju pulkam pievienojies jauns, jaudīgs interneta radio: “Radio Nemiers” www.nemiers.lv. Jaunajā radiostacijā tiks atskaņota gan labākā pasaules, gan arī Latvijas alternatīvā mūzika – no roka līdz smagajam metālam. Radio Nemiers atklāšanas pasākums notika 1. decembrī bārā “Nemiers” Aristīda Briāna ielā 9a.

“Radio Nemiers muzikālais saturs ir unikāls – pirmais radio Latvijā, kurā skanēs tikai alternatīvā mūzika, smagais roks un metāls gan no visas pasaules, gan arī no Latvijas.

Tikai aptuveni 10% no tā, kas skan Radio Nemiers, var dzirdēt citās radiostacijās – pārējais saturs ir unikāls,

stāsta Radio Nemiers projekta veidotājs Ivars Kalvis.

Radio Nemiers fonotēkā ir jau teju 2 tūkstoši dziesmu, un šobrīd tās apjoms tiek palielināts par aptuveni 30 jaunām dziesmām ik dienas. “Tomēr katrs ieraksts tiek rūpīgi apsvērts – apsolām, mums nekad neskanēs Nickelback un Kid Rock,” komentē I. Kalvis.

Projekta līdzautors Aigars Sukurs: “Būtiski pieminēt arī to, ka “biroja stundu” jeb darba laikā Radio Nemiers saturs ir nedaudz mierīgāks un “vieglāks”, taču vakarā un naktī tiek atskaņoti radiostacijas fonotēkas smagākie ieraksti.” Papildus rūpīgi atlasītajām dziesmām radiostacijā tiks atskaņotas arī tiešraides no bāra “Nemiers” - gan dzīvās grupu uzstāšanās, gan arī bāra labāko dīdžeju seti.

Jaunā radiostacija tika atklāta sestdien, 2018. gada 1. decembrī, bārā “Nemiers” Aristīda Briāna ielā 9a ar sarkanā paklāja cienīgu pasākumu, kuru apmeklēja mediju pārstāvji, mūzikas radītāji un izpildītāji un citi alternatīvās mūzikas cienītāji. Pasākuma laikā tika prezentēts radio logo, uzstājās grupa “Rūsa” un mūziku visas nakts garumā labākajās Radio Nemiers tradīcijās spēlēja DJ 130DB – projekta līdzautors Aigars Sukurs.

Klausies Radio Nemiers mājaslapā: www.nemiers.lv!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!