CEĻVEDIS: 18.novembra koncerti dažādām gaumēm

Raksta attēls - CEĻVEDIS: 18.novembra koncerti dažādām gaumēm Publicitātes foto

18.11.2015 / Parmuziku.lv

Par godu Latvijas proklamēšanas 97. gadadienai šodien, 18. novembrī, varēs noklausīties koncertus dažādos žanros un noskaņās. Izvēlies sev visatbilstošāko!

Labvēlīgais Tips

Savu Latvijas koncerttūri Brīvības nianses Labvēlīgais Tips noslēgs 18. novembrī plkst. 18 ar koncertu Arēna Rīga.

18. novembra lāpu gājiens 2015

17:00 pie K.Ulmaņa pieminekļa sāksies svētku koncerts un būs iespēja bez maksas saņemt lāpu, bet 18:00 sāksies pats gājiens.

Vilkaču 18. Novembra koncerts Latvijas Kara Muzejā

Šogad Vilkači sola uzburt svētku noskaņu, ieskatoties senāk daiļrades pagātnē, nekā pēdējo gadu laikā to ir darījuši. Sākums 17:00, Vecrīgā,

Smilšu ielā 20.

Saules Ritmu improvizācijas vakars

Nila Īles mūzikas studijā kopā pulcēsies mūziķi no Latvijas, Spānijas un Kolumbijas, lai izpaustu savas sajūtas Latīņamerikas, latviešu, afrikāņu un negaidītās skaņās. Sākums plkst. 19.

#ImantaDimanta un draugi

Folkklubā Ala muzicēs Katrīna Dimanta un Imanta Nīgali. Izpildot latviešu un arī citu tautu mūziku. Ar dziedātājām uz skatuves talantīgie mūziķi Krišjānis Sils, Ingus Purēns un Austris Siliņš. Koncerta sākums plkst. 21.

Grupas Linga koncerts

Uzreiz pēc Svētku salūta uz kārtīgu, latvisku rokkoncertu aicina krogs Leningrad. Grupas Linga koncerta sākums plkst. 21:30.

18. novembra koncerts Liepājā

Ja esi Liepājā, zini - svētku pasākumi notiks K. Zāles laukumā plkst. 17 - svinīgs koncerts ar dziedātāju Ievas Kerēvicas un Andra Ērgļa, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora Laiks  piedalīšanos. Vēlāk būs arī svētku salūts!

Gaismas instalācija „Ziemeļblāzma” Berga Bazārā

Gaismas objekts/videoinstalācija „Ziemeļblāzma” ir tapis sadarbībā ar norvēģu fotogrāfu, ziemeļblāzmas pēddzini Hjetilu Skogli (Kjetil Skogli) un latviešu komponistu Ēriku Ešenvaldu. Video instalācijas laikā labākie Rīgas kori, spēlējot ūdens-skaņotas glāzes, izpildīs Ērika Ešenvalda pasaulslaveno kompozīciju „Zvaigznes”
18.novembrī, Rīgā, Elizabetes ielā 83/85 plkst. 19.30 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra Mazā Ģilde Jauniešu koris Balsis, diriģents Ints Teterovskis
plkst. 20.30 Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla, diriģents Kaspars Ādamsons

Plkst. 19:30 rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti pie Brīvības pieminekļa uz Svinīgo pasākumu par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai, kurā piedalīsies orķestris Rīga, jauniešu koris Kamēr…, instrumentālā grupa, solisti Jolanta Strikaite un Juris Jope. Plkst. 20.00 klātesošos uzrunās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Plkst. 21.00 jau tradicionāli valsts svētkos iedzīvotāji aicināti vienoties kopīgā Latvijas himnas Dievs, svētī Latviju! dziedāšanā un krāšņas uguņošanas vērošanā 11. novembra krastmalā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!