Baltās nakts muzikālais ceļvedis. Uz kādiem koncertiem iesakām doties?

Raksta attēls - Baltās nakts muzikālais ceļvedis. Uz kādiem koncertiem iesakām doties?

01.09.2015 / Parmuziku.lv

Naktī no 5. uz 6. septembri ikgadējā kultūras nakts jeb Baltā nakts piedāvā reibinošu klāstu ar kultūru. Un arī mūziku! Parmuziku.lv iesaka koncertu izlasi, kuru izmantot savos nakts gājienos.

 

Skaņu Mežs Baltajā naktī.

 

Kur un kad: Rīgas Anglikāņu baznīcā, Anglikāņu ielā 2a, 21.00 – 03.00

Agrīnais kino, mūzika minimālismā un minimālisms mūzikā, reivs un ērģeļmūzika. Pietiekami intriģējoši!

 

Nīderlande un Filips Glāss

 

Kur un kad: Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā, Ģertrūdes ielā 8, 19.00 – 23.00

Trompete, čells, ērģeles, balss, modernā akadēmiskā mūzika, Filips Glāss, baznīca. Nepieradināti!

 

Baltā nakts Aristīdā

 

Kur un kad: bārā Aristīds, A. Briāna ielā 7, 20.00 – 05.00

Ja Baltā nakts ir domāta ballītēm, tad Aristīds ir domāts ballītēm Baltajā naktī. Performances no latviešu videomāksliniekiem un mūzika.

 

 

Skaņu miniplūdu festivāls Noasā

 

Kur un kad: Peldošā galerija Noass, AB dambis 2, 20.00 – 01.00

Jeb – iepazīsti pilna spektra programmu vienā vakarā, uz vienas peldošās salas. Spēlēs: Alise Joste, Edgars Šubrovskis, Momend, Laika Suns, Sniedze Prauliņa.

 

 

 

Bītu (nevis Bītlu) cīņas Gaismas Pilī

 

Kur un kad: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas 3, 20.00 – 02.00

Vai jūs esat gatavi 90. gadu diskotēku kultūrai? Un bītu cīņām? Elektroniskajai mūzikai un grupas Zodiaks remiksiem? Ja jā, tad atbilde ir – doties uz šo unikālo pasākumu!

 

 

Vārdu kalns

 

Kur un kad: Arkādija parkā, 20.00 – 02.00

Tautiski un nedaudz maģiski, šādu noskaņu piedāvās Arkādija parks, kurā dzirdēsiet gan dzeju, gan koncertus no grupām Zāle, Sus Dungo, Jauno Jāņu Orķestra, u.c.

 

Baltā nakts Kalnciema kvartālā

 

Kur un kad: Kalnciema kvartālā, 21.30 – 00.30

 

Gaismu instalācijas, mūsdienu labākie komponisti, Jēkabs Nīmanis, Kristaps Pētersons, daudz gaismas un daudz labu tekstu.

 

Svētki Zundas sādžā

 

Kur un kad: Arhitektūras un mediju centra H206 apkārtnē, Ūdens ielā 6, 19.00 – 01.00

 

Īsta dzīve vienā no senākajiem Rīgas ciemiem ar iespaidīgu muzikālo noformējumu Elizabetes Balčus, Soundarcade un Tesa mūziķu izpildījumā, bet dziļās meža takās kopā dosies Das Sonntags Legion.

 

Koncerts un ekskursija Aldara alus darbnīcā

 

Kur un kad: Tvaika ielā 44, Sarkandaugavā, 19.00 – 01.00

Paralēli krāšņpopa/virtuves kabarē apvienībai Gapoljeri un hiphopa duetam Olas dīdžeju setu liks DJ Toms Grēviņš, un varēs piedalīties arī alus degustācijās.

 

Mākslas un mūzikas projekts THERAPY

 

Jaunā māksliniece Agnese Melbārde kopā ar komponistu un marimbas spēlētāju Rihardu Zaļupi ir radījuši unikālu skaņas performanci, kas tiks apvienota ar izstādes atklāšanu.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!