Vēlies būt radio DJ? Toma Grēviņa vieslekcijas tiešraide

Raksta attēls - Vēlies būt radio DJ? Toma Grēviņa vieslekcijas tiešraide Foto: Inese Grīnberga

13.10.2015 / Parmuziku.lv

13. oktobrī plkst. 18:00 Alberta koledžā ar vieslekciju uzstāsies Toms Grēviņs, kurā iespējams uzzināt, ko nozīmē būt mūsdienu radio dīdžejam.

Radio Pieci.lv mūzikas redaktors Toms Grēviņš: "Lai arī mūsdienās daudz tiek runāts par tradicionālo mediju norietu, radio klausīšanās Latvijā ir spēcīga tradīcija, tādēļ 2015. gadā radio pozīcijas nav apdraudētas. Kopš pirmās dienas, kad izdzirdēju FM viļņos radio, kas visu diennakti atskaņoja popmūziku, esmu aizrautīgi vērojis radio procesus pasaulē un Latvijā, kā arī piedalījies to attīstībā gan kā programmu veidotājs, gan redaktors. "

Toms Grēviņš uzskata, ka vispirms ir aizraušanās ar radio. Tikai tad seko aizraušanās ar mūziku, kino, popkultūru, literatūru: "Esmu priecīgs, ka pēc 13 gadiem, kas pavadīti dažādu radio ēteros Latvijas FM skalā, joprojām kāds manī ieklausās un pat vēlas klausīties ne tikai, ko saku radio, bet ko saku par radio," atzīst Toms Grēviņš.

Vieslekcijā, atbildot uz 10 jautājumiem, kuri visbiežāk tiek uzdoti radio dīdžejiem, Toms pastāstīs arī par mūsdienu improvizētās radio žurnālistikas pamatiem un noteikumiem, globālajām radio tendencēm. Būs iespēja uzdot arī savus jautājumus.

No plkst. 18:00 lekcijai iespējams sekot līdzi šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!