Viņiem sanāk! Zvaigžņu koris gaumīgi dzied "Star Wars: The Force Awakens" tēmu

Raksta attēls -  Viņiem sanāk! Zvaigžņu koris gaumīgi dzied "Star Wars: The Force Awakens" tēmu Ekrānšāviņš.

18.12.2015 / Parmuziku.lv

Koristu rindās filmas " Star Wars: The Force Awakens" aktieru trupa, grupa "The Roots" un komiķis Džimijs Felons.

Gada nogalē kino cienītāji Latvijā un visā pasaulē uz lielajiem ekrāna sagaidīs vienu no gada notikumiem - kino sāgas Zvaigžņu kari jauno filmu "Zvaigžņu kari: Spēks mostas".

Šīs filmas fenomenu video apspēlējis slavenais amerikāņu komiķis Džimijs Felons, radot "kārtējo interneta grāvēju". Lai video īsā laikā kļūtu par viral, tam esot jābūt 1. nedaudz stulbam 2. nedaudz neķītram 3. video jāpiedalās slavenībām 4. video jābūt ar laikmeta elpu. Taču galu galā Felona interneta grāvējs ir izdevies gaumīgs:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!