Amerikāņu komiķis atradis vecu Pugačovas dziesmu SUPERMAN

Raksta attēls - Amerikāņu komiķis atradis vecu Pugačovas dziesmu SUPERMAN

15.10.2015

Un izrādās, ka tas ir tīri stilīgs gabals.

Šo dziesmu Džimijs Felons iekļāvis savā "The Tonight Show" rubrikā "Do Not Play".

Un te pati dziesma, tā izdota kā singls platē 1985. gadā, turklāt tolaik tikusi plaši spēlēta aizrobežu raidstacijās un iekļuvusi topos. Krieviju valodas versijā dziesmu saukusies Robonsons jeb Робинзон.

Dziesma iekļauta Allas Pugačovas albumā "Watch Out", kas ierakstīts Zviedrijā. Vienmēr tiek īpaši atzīmēts, ka tajā piedalījušies grupas ABBA bekvokālisti.

PSRS teritorijā dziesmas versija angļu valodā bija aizliegta. Tikai 1990. gadu sākumā cilvēki uzzināja, ka Allas Pugačovas hits bijis populārs Eiropā un Zviedrijas topos ilgi noturējies pirmajās vietās. Par šiem panākumiem padomju prese klusēja.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!