Džastins Bībers lūdz Lietuvu beidzot saņemties

Raksta attēls - Džastins Bībers lūdz Lietuvu beidzot saņemties

03.09.2015

Vakardien ciemos pie Džimija Felona "The Tonight Show".

Sākumā Bībers ar Felonu izrunājās par emocionālo momentu, kurš dziedātāju piemeklēja pēc uzstāšanās MTV VMA 2015 balvu pasniegšanas ceremonijā. Bet 03:30 abi lūdza Lietuvu saņemties. Skaties:

Jā, patiešām - neskatoties uz to, ka Bībera muzikālo karjeru daudzi jau bija norakstījuši, viņam izdevies atgriezties un pierādīt, ka ar viņu viss būs labi. Vai vismaz sniegt mums cerības! Jaunais singls What Do You Mean momentā iekarojis pirmās vietas iTunes topos šobrīd jau 89 valstīs, bet pats albums tiks izlaists 13. novembrī.

Lūk, šeit par to pašu emocionālo momentu:

Bet tagad, šķiet, ka Džastinā ir atgriezies dzīvesprieks un vakardien Felona šovā viņam gājis jautri.

 

P.S. Latvijas iTunes topā Džastina jaunā dziesma šobrīd ir 18. vietā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!