Tallinas lidostā drošības paziņojumi pārvērsti dziesmās. Brīnišķīga ideja!

Raksta attēls - Tallinas lidostā drošības paziņojumi pārvērsti dziesmās. Brīnišķīga ideja!

20.10.2015

Jo lidostas mēdz būt tik garlaicīgas un vienādas.

Atzīmējot 2015. gadu kā mūzikas gadu, tika nolemts ienest mazliet mūzikas Tallinas lidostā. Drošības apsvērumu dēļ šie 3 dažādos stilos iedziedātie paziņojumi tiek atskaņoti reizi stundā, kamēr pārējos laikos skan ierastie, diktora ierunātie.

Noklausies, kā tie skan! Katra fragmentā sākumā dzirdēsi paziņojuma versiju igauņu valodā, ja vēlies dzirdēt to tikai angliski - uzspied uz audio faila vidus ar peli.

1. Folkmūziķe Mari Kalkuna.

2. Džeza dziedātāja Kadri Voranda.

3. Operdziedātājs Endriks Uksvaravs.

Tallinas lidostā realizēta vēl viena jauka ideja: bibliotēka, kurā pirms lidojuma var aizņemties grāmatu, paņemt to ceļojumā un pēc tam, līdz ar atgriešanos, atdot atpakaļ.

Tallinas lidostā realizēta vēl viena jauka ideja: bibliotēka, kurā pirms lidojuma var aizņemties grāmatu, paņemt to ceļojumā un pēc tam, līdz ar atgriešanos, atdot atpakaļ. Whodey69/Imgur

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!