Blink 182 iemājo spēlē GTA V

Raksta attēls - Blink 182 iemājo spēlē GTA V Ekrānšāviņš no youtube

14.10.2015 / Alise Pabērza

Grupai Blink 182 ir izveidota dziesmas What's My Age Again? GTA V video versija.

Dziesma What's My Age Again?  iznāca 1999. gadā kā pirmais singls no Blink 182 trešā studijas albuma Enema of The State. Ej, nu, sazin, kas vairāk bija vainojams pie šīs dziesmas popularitātes - pati dziesma vai dziesmas samērā netikumīgais videoklips.

Sešpadsmit gadus vēlāk kāds talantīgs videospēļu fanāts un, acīmredzot, grupas Blink 182 cienītājs, ir izveidojis šim puskailajam videoklipam savu, GTA V labākajās manierēs ieturēto, video versiju. Izskatās, ka ir ievērota arī laika nobīde klipa personāžu izskatos un izveidotas nelielas, tostarp - ironiskas, atkāpes starp tā laika aktualitātēm un mūsdienām. Bet to, kurš klips labāks un vai jaunā versija ir gana autentiska vecajai, novērtējiet paši.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!