Var teikt, ka viņam pieder popmūzika

Raksta attēls - Var teikt, ka viņam  pieder popmūzika Attēlā: Makss Martins, Foto: ekrānšāviņš.

04.12.2015 / Parmuziku.lv

Maksa Martina vārdu tu noteikti dzirdi pirmo reizi, bet viņa sarakstītos popmūzikas hitus ir dzirdējis ikviens.

Pasauli pārsteidza Adeles mūzikas rekordlielā popularitāte. Kā skaidrojums dziedātājas panākumiem tika minēts fakts, ka Adeles mūzika neskan līdzīgi citai popmūzikai. Protams, jo pārējo popmūziku ir sarakstījis Makss Martins (Max Martin). Nu jau arī Adele ir ļāvusies Martina talanta valdzinājuma- albuma 25 dziesma "Send My Love (To Your New Lover)" ir dziedātājas, Maksa Martina un producenta Shellback kopdarbs.

Interesanti, ka lielākā daļa attapīgo un talantīgo popdziesmu producentu dzīvo un strādā Zviedrijā. Starp viņiem panākumiem bagātākais ir Makss Martins. Viņš popmūzikas hitus rada jau 20 gadus. Martins sarakstījis singlus  "The Backsteet Boys", Britnijai Spīrsai, Kristinai Agilerai, Keitijai Perijai. Viņš ir arī Teilores Sviftas albuma "1989." autors. Visu laiku pirktāko hitu topā viņa radītās dziesmas apsteidz tikai Bītlu – Džona Lenona un Pola Makartnija hitu popularitāte.

Lūk, Martina lielākajiem hitiem vienkopus minūti garā video :

Šeit 25 minūšu gara pleiliste:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!