Darbs. Darbs. Darbs. Dueta Sandra fenomens

Raksta attēls - Darbs. Darbs. Darbs. Dueta Sandra fenomens Publicitātes foto kolāža: Inese Grīnberga

13.05.2015 / Inese Grīnberga

No zaļumballēm līdz alternatīvās mūzikas pasākumiem. Māksla adaptēties un nekad neapstāties. Duets, kas pēdējā gada laikā sasniedzis atpazīstamību plašā sabiedrībā.

Spējot uzrunāt un aizraut aizvien jaunu auditoriju, Duets Sandra 11.maijā laida klajā savu jaunāko hitu Liekais svars- dziesmu par aktuālu tēmu, ar ko dauziem jācīnās!

Bet nevajag noskumt, iztiksim bez diētām, maz ēdīsim, daudz kustēsimies, galvenais, lai tik veselā miesā vesels gars,

uzmundrina Duets Sandra.

Mūziķi atzīst, ka jaunais singls jau guvis labu atsaucību koncertos, arī radiostacijas aktīvi atskaņojot dziesmu. Piedāvājam ielūkoties Liekais svars dzīvajā izpildījumā Chaula TV studijā.

Parmuziku.lv nolēma papētīt šo mūziķu gaitas un noskaidrot apvienības panākumu atslēgu, tādēļ aicināja Duetu Sandra atbildēt uz dažiem jautājumiem.

Kur smeļaties iedvesmu dziesmu tekstiem?
Iedvesmu mums dod pati dzīve, bet, pirmkārt, honorārs par uzrakstīto dziesmu, jo lielākie hiti ir radušies pēc pasūtījuma un piesolītā honorāra.

Kas ir Dueta Sandra populārākie skaņdarbi?
Mums ir ļoti dažādas publikas, jauniešiem populārākie hiti ir Mazcenas mobīlais, Vēnā neduriet, Mazā meitene, Darbs, Cūkmens, Gaņī Maņī u.c., vidējai un vecākajai publikai- Mans vīriņš, Johaidī, Latvija, zeme visskaistākā, Mīlēsim u.c.


Ko plānojat iekļaut gaidāmajā albumā, un kad tas iznāks?
Jaunais albums (jau 23. pēc kārtas) varētu iznākt šī gada nogalē, iekļausim mūsu jaunās dziesmas Gaņī maņī, Liekais svars u.c., kā arī dažas vecās dziesmas, kuras kādreiz palikušas aiz borta un nav bijušas nevienā albumā.

Kur iespējams iegūt un klausīties jūsu mūziku ierakstos un klātienē?
Ierakstus var iagādāties mūzikas veikalos, mūsu koncertos, doremi.lv. Par klātieni, sekojiet koncertafišai draugos, facebook, twiterī!


Duets Sandra tika izveidots 1991. gada vasarā. Tā sastāvā ir mūziķi Sandra un Andris Brīnumi, kas precējušies jau 35 gadus. Duets izpilda un aranžē pašsacerētu, dzīvespriecīgu mūziku par sociāli aktuālām un sadzīviskām tēmām, paši sevi dēvē par „laba laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas sinonīmu”.
Par vienu no klausītāju iecienītajām dziesmām Gaņī Maņī (tulkojumā Dod naudu), mūziķi saka tā:


Ir tāds teiciens ''nauda nav galvenais'', bet mēs teicienam neticam, tā labi padomājām un sapratām, ka nauda ir galvenais, jo bez naudas nekas nav iespējams, pat uz tualeti bez naudas nevaram aiziet.

Duetam līdz šim iznākuši 22 albumi. 2014.gada oktobrī izdota izlase Mazā Meitene, kurā apkopotas 23 populārākās dueta rock dziesmas. Kā informēja mūziķi, šī gada nogalē gaidāms arī jaunais albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!