Industrijas Ziņas

Mobijs dāvina 4 stundas mūzikas jogai un meditācijai. Lejuplādē par velti!

Raksta attēls - Mobijs dāvina 4 stundas mūzikas jogai un meditācijai. Lejuplādē par velti! CC Wikipedia

30.05.2016

Jau kādu laiku viņš rada nomierinošu mūziku, kas perfekti piestāv jogai un meditācijai - tagad mūziķis ir nolēmis ar to padalīties ar pasauli.

"Pēdējo gadu laikā esmu radījis ļoti, ļoti, ļoti klusu mūziku, kuru var klausīties, kad nodarbojas ar jogu vai guļ, vai meditē, vai cīnās ar paniku. Galu galā man ir 4 stundas šādas mūzikas un esmu nolēmis to atdot cilvēkiem," savā mājas lapā stāsta Mobijs. "Tā ir patiesi klusa - nekādu bungu, nav vokāla, tikai ļoti nomierinoši un skaisti akordi un skaņas."

Tiem, kuri seko mūziķa personīgajai dzīvei, šis droši vien nav nekāds lielais pārsteigums. Mobijs ir zināms kā kaislīgas jogas piekritējs un viņam pieder vegānu restorāns Losandželosā.

Visu albumu Long Ambients 1: Calm. Sleep pilnā garumā vari noklausīties zemāk pievienotajā video. Kā arī lejupielādēt ŠEIT.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!