Mobijs saraksta mīlestības vēstuli dzīvniekiem un to glābējiem (VIDEO)

Raksta attēls - Mobijs saraksta mīlestības vēstuli dzīvniekiem un to glābējiem (VIDEO) Ekrānšāviņš

15.02.2017 / Parmuziku.lv

Svēta Valentīna dienā Mobijs un "The Void Pacific Choir" publiskojuši singla "Simple Love" videoklipu, kurā dzīvnieku tiesību aktīvisti glābj cūkas no cilvēku radītiem, nežēlīgiem apstākļiem.

"Priecīgu Valentīna dienu! Šeit būs mana mīlestības vēstule dzīvniekiem un tiem cilvēkiem, kas mīl dzīvniekus un glābj tos, " savā profilā, sociālajā vietnē Twitter rakstīja Mobijs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!