Industrijas Ziņas

Mūžam jauni. 10 slavenas dziesmas, ko izpilda nepilngadīgie

Raksta attēls - Mūžam jauni. 10 slavenas dziesmas, ko izpilda nepilngadīgie

01.06.2015 / Normunds Vucāns

Bērniem vienmēr ir paticis dziedāt, un laiku pa laikam viņu veikums ir arī iemūžināts ierakstos. Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai esam apkopojuši 10 ļoti slavenas dziesmas, ko radījuši cilvēki, kuriem tolaik vēl nebija 18.

 

Dzintars Čīča – Tu esi vasarā

Ja Džastins Bībers būtu latvietis, viņš izklausītos šādi.

 

Justin Bieber – Baby

Ja jau izskanēja Dzinča, tad arī kanādiešu cukurpuisēnu ignorēt nedrīkst.

 

Rebecca Black – Friday

Bībers mūzikas biznesā atsāka mazgadīgo vilni, ko Rebeka vienlaikus pacēla jaunā līmenī un nogalināja. Toties mēs visi varējām atkārtot dienu secību. Ja nu kādam piemirsusies.

 

Dzeguzīte – Anniņa vanniņā

Kā gan lai iztiek bez Latvijas leģendārākās jauno cilvēku apvienības savā ziedu laiku sastāvā?

 

Tiffany – I Think We’re Alone Now

Maloļetkas mūzikā bija aktuāla parādība jau 1987. gadā, kad pasauli iekaroja 16 gadus vecā Tifānija. Nu, vismaz uz pāris mēnešiem iekaroja, jo vēlāk no aizmirstības purva izlīst nepalīdzēja pat atkailināšanās Playboy.

 

Miley Cyrus – 7 Things

Mailijas karjera šobrīd ir aizgājusi tikpat šķībi kā skaitījums līdz „četri” klipa ievadā. Tiesa, viņai izģērbšanas vēl palīdz izpelnīties uzmanību. Tifānija noteikti uz to skatās ar greizsirdību.

 

Hanson – Mmmbop

Bīberam tikai nelabvēļi pārmeta izskatīšanos pēc meitenes, savukārt Taileram Hansonam deviņdesmitajos bija milzīgi mazu zēnu fanu pūļi, kas vēlējās iepazīties ar skaisto meiteni. Ak, šī dzīve bez interneta!

 

Kris Kross – Jump

Lai piedod Hansoni, bet tolaik 12 un 13 gadus vecie reperi Kris Kross ir deviņdesmito spilgtākā bērnu grupa.

 

Lorde – Royals

Mūsdienās mazgadīgie izdod ne tikai Friday vai Hot Problems līmeņa skaņdarbus, bet arī kaut ko patiešām kvalitatīvu.

 

Strong Mint – Disease Bees

Arī Latvijā pēdējos gados ir tapušas lieliskas lietas, kā autori ir nepilngadīgi. Joprojām uzskatu, ka Strong Mint bija viens no interesantākajiem projektiem, kas mūsu zemē radušies. To lieliski apliecina arī grupas, kurās šobrīd spēlē tā dalībnieki – Carnival Youth, Pyro Trees, Bisty un Coolmans Report. Komentāri lieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!